Skocz do zawartości
Forum

Jestem zdania że prawie każda powinna miec mi do zaoferowania seks od najmłodszych lat


Gość prawictwo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość prawictwo

także pomijając wpisy powyższe o prostytutkach i księdzach, podtrzymuje temat, że powinnem mieć dostatek seksualny od najmłodszych lat np. jednego dnia sex z brunetką, drugiego dnia z blondynką, szkoła byłaby mi nie potrzebna, mógłbym dostać same książki np od tych dziewczyn, które bym przeglądał i co dla mnie ciekawe bym sie uczył.

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Yonka1717 napisał:

? Nie wiadomo, czy prawilny miał na myśli swoje najmłodsze lata, czy może tych dziewczyn które jego zdaniem POWINNY...?

Yonka, można spróbować w drugą stronę. Wyszło by że on chce żeby prawie każda oferowała mu seks od jego najmłodszych lat. Bardzo to hmmm dyskusyjne ?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Gość prawictwo napisał:

tpodtrzymuje temat, że powinnem mieć dostatek seksualny od najmłodszych lat np. jednego dnia sex z brunetką, drugiego dnia z blondynką, szkoła byłaby mi nie potrzebna, mógłbym dostać same książki np od tych dziewczyn, które bym przeglądał i co dla mnie ciekawe bym sie uczył.

Np. mógłbyś zostać ginekologiem...

Odnośnik do komentarza
Gość prawictwo
4 minuty temu, Gość Loraine napisał:

Yonka, można spróbować w drugą stronę. Wyszło by że on chce żeby prawie każda oferowała mu seks od jego najmłodszych lat. Bardzo to hmmm dyskusyjne ?

żeby nie było spekulacji o co chodzi, to wiadomo o co chodzi, mało gadać a zaoferować dupe.

Odnośnik do komentarza

W wiekszym mieście są panie które potrzebują sobie "kupić" takiego niewyzytego faceta. Więc skoro ksiądz nie, ginekolog nie, to może spróbuj w wiekszym mieście gdzieś na ulicy, ogłosic się że masz potrzebę aby kobiety ci oferowały d__ę, albo dosłownie tak jak w tytule. Kto wie, może będziesz miał jakiś ruch.?

Odnośnik do komentarza
Gość prawictwo
5 godzin temu, Gość Loraine napisał:

No jak, przecież POWINNY żeby prawictwo sie odpowiednio rozwijał i miał pozytywne nastawienie do świata. Przeciez to oczywiste ?

No oczywiste, ale wszystkie kobiety świata zawzięte i jakby solidarne ze sobą, abym przypadkiem dupy nie dostał

10 godzin temu, Gość Loraine napisał:

W wiekszym mieście są panie które potrzebują sobie "kupić" takiego niewyzytego faceta....

ale one mają chyba podobne wymaganie co młode, jedyna różnica to taka że zapłaciłyby. Musiałbym jakimiś szampanami, garniakami i wierszykami świecić, którymi miałbym te kobiety rozpalać.

 

Odnośnik do komentarza
Gość prawictwo
6 godzin temu, TakaJakaś7 napisał:

Nasze biedne prawictwo nie ma d..y. Cóż za nieszczęsny los, tylko współczuć. Żałościwie musisz wyglądać bez niej. Jakże ciężkie grzechy żeś popełnił że Cię los tak pokarał. Biednyś Ty.

może byłem laską w poprzednim wcieleniu, która sie zabawiała i teraz jako jej dusza musze cierpieć

Odnośnik do komentarza

Prawictwo, a w czym problem? Zaczęło się lato, bary, ogródki otwarte, idziesz do knajpy i stawiasz pannom drinki LUB (wersja ambitniejsza i tak naprawdę lepsza) idziesz do kawiarni i zabawiasz panie fajną rozmową ? 

Tylko wydaje mi się, że nad stylem byś musiał popracować, niezależnie od wariantu ?? 

Albo - wyjedź gdzieś. i podrywaj. 

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, borovka napisał:

Czyzby ksiadz nudzil sie w przerwie miedzy mszami?

Jest fajny dowcip, notabene odnośnie księdza:

Lekarz po zakończeniu badań pewnego mężczyzny: - Panie, a jak to u Pana z seksem? - Tak ze 3-4 razy w tygodniu, - Panie, z Pana kondycją to mógłby i ze 3 razy dziennie - Tak, ale wie Pan jaki to jest los księdza na wiejskiej parafii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...