Skocz do zawartości
Forum

Czy to jest nerwica czy inny problem ?


Gość Magda

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu mam problemy z mdłościami przy różnych sytuacjach np. gdy mam gdzieś pojechać ze znajomymi robi mi się niedobrze przez to się stresuję i jest to dla mnie kara a nie przyjemność. Gdy mam zjeść na mieście i widzę jedzenie myślę że zaraz zwymiotuję albo zemdleję i gdy widzę jak ktoś je też robi mi się niedobrze. jestem teraz przed maturą cały tydzień przed egzaminem jestem zestresowana, jedno dnia gdy miałam zjeść obiad z rodzicami zrobiło mi się nie dobrze ale po chwili przeszło przed obiadem myślałam o maturze i się ze stresowałam. Czasem stresuję się głupotami takimi jak pójście do koleżanki po długim czasie albo na jakąś większą imprezę rodzinną. Chcę się tego pozbyć i cieszyć się życiem jak inni. Chciałabym normalnie wyjść na miasto ze znajomymi i nie myśleć o tym że zaraz zwymiotuję czy zemdleję. 

Odnośnik do komentarza

Uważam że to nerwica. Stresujesz się szkoła, egzaminami i tak wyglądają objawy. Pij dużo wody, jedz owoce i warzywa. Jeżeli na mieście czujesz się źle. ale w domu dbaj żebyś jadła zdrowo. Żebyś była spokojniejsze pij melisę wieczorem. Jeżeli po maturze te objawy jak uczucie omdlenia nie ustąpią to idź do lekarza. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...