Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moje cykle kiedyś były nieregularne, tzn pare miesięcy 40 dni, potem pare miesięcy 42,potem pare miesięcy 38. I tak cały rok. Ale nigdy się nie spozniały. Jak była zmiana w cyklu to jedna, i trwała następne miesiące. Okres trwał zawsze 8 dni. Po dwóch poronieniach chyba się unormowały, ponieważ od grudnia ( czyli już 7 mies) jest 31 dni. Dodam że mam 18 lat, miesiączka od 4 klasy podstawówki, nadzerke i podejrzenie HPV ( mam od cholery tych kropek na warg ach i łechtaczce, ginekolog tak powiedział ale nigdy nie zostało zbadane więc potraktuje to jako podejrzenie)Ostatnią miesiączke miałam 22 kwietnia - czyli chyba około 42-43 dni temu. W przeciągu miesiąca maja nie było stosunku, jedynie pitting, za jednym razem partner doszedł - na moje górne partie ciała. Miałam wtedy majtki. Po tym zawsze czyścimy wszystko dokladnie i zaprzestajemy pieszczot.Nie jest możliwe po prostu.. zeby sperma była niżej. Okres spóźnia mi się już paręnaście dni. ..Problem tkwi w sluzie, z tego co wiem jeśli powinnam dostać okres to nie powinien on być taki podobny jak w dni płodne. Od paru dni mam dopiero skurcze takie jak w miesiączce, i dziś dosłownie w trakcie pisania tego pytania wystąpiło krwawienie ale bardzo bardzo jasne.. W ciąży byłam już dwa razy więc na moje oko to krwawienie implantacyjne, ale tak późno?? Ten dzień gdzie był pitting to jakos 3-5 maja - krew dzis - 1 czerwca. Robiłam wczoraj dwa testy ciazowe i wyszły negatywne, lecz problem w tym że w przypadku poprzedniej ciąży i jednej i drugiej( były dwie) nawet w 3 miesiącu test nie pokazał pozytywnego, więc w skrócie - nigdy nie ujrzałam testu płytkowego POZYTYWNEGO. Proszę mi powiedzieć czy ja mogę być w ciąży?? To chyba niemożliwe? Krwawienie implantacyjne tak późno jest możliwe? Czy ja sobie wmawiam? Ostatnio często mam gorąco glowe, kark i szyję, migrenę - uczucie jakby gorączka ale mierząc temperaturę to jej nie ma. No ale braku okresu sobie nie wmówiłam. Proszę o pomoc. Nie mam możliwości zrobienia hcg.

Odnośnik do komentarza

jakieś badania powinien zlecić ginekolog. Jak masz takie dziwne te cykle, to powinnaś na czymś sobie sprawdzać, kiedy na pewno jest u Ciebie owulacja. Zobacz sobie monitor płodności Afrodyta Smart. Wystarczy, że będziesz nakładać kilka kropli śliny i nałożysz tę Afrodytę na aparat smartfona. Z zainstalowaną aplikacją (darmowa) działa i tworzy wykres

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...