Skocz do zawartości
Forum

Gość o...0

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem sobie przyjemność ręka, doszłem wsadzilem członka w spodnie. Po około 3 godzinach moja dziewczyna zrobiła mi loda i weszłem w jej pochwe Ale bez wytrysku. I stąd moje pytanie czy może zajść w ciążę chce dodać że była w dniu owulacji.

Odnośnik do komentarza
Gość @laurette
Godzinę temu, laurette napisał:

Mogła. Jest taka szansa.

A jaka jest szansa. Duża mała czy wogóle bo stresuje się strasznie. Chcę dodać że dziewczyna jest dziewicą i przed stosunkiem jakoś 30 min oddawalem mocz. Po "stosunku" dziewczyna poszła także oddać mocz i wytarla dokładnie. Proszę o szybką odpowiedź bo stres mnie zżera. 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość @laurette napisał:

A jaka jest szansa. Duża mała czy wogóle bo stresuje się strasznie. Chcę dodać że dziewczyna jest dziewicą i przed stosunkiem jakoś 30 min oddawalem mocz. Po "stosunku" dziewczyna poszła także oddać mocz i wytarla dokładnie. Proszę o szybką odpowiedź bo stres mnie zżera. 

Robiła Ci dobrze wiec mógł pojawić się preejakulat skoro nie było wytrysku. To czasem wystarczy. W teorii również tak może dojść do zapłodnienia. To że dziewczyna się potem umyła nie ma znaczenia.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość @laurette
7 godzin temu, laurette napisał:

Robiła Ci dobrze wiec mógł pojawić się preejakulat skoro nie było wytrysku. To czasem wystarczy. W teorii również tak może dojść do zapłodnienia. To że dziewczyna się potem umyła nie ma znaczenia.

Preejakulatu też nie było bo nie byłem silnie podniecony i nie dochodziłem bo nie chciałem mieć problemów. A jak jest szansa mała czy duża?

Odnośnik do komentarza
Gość @laurette

 

Po zrobieniu mi dobrze schowałem jeszcze członka w spodnie i jak wyciągnąłem był suchy. Dziewczyna mówi też że jak w nią wchodziłem był on suchy. A schowałem go na 20 min I nie byłem w ogóle podniecony.

Odnośnik do komentarza
Gość @laurette
15 godzin temu, laurette napisał:

Robiła Ci dobrze wiec mógł pojawić się preejakulat skoro nie było wytrysku. To czasem wystarczy. W teorii również tak może dojść do zapłodnienia. To że dziewczyna się potem umyła nie ma znaczenia.

I dodam że nie ma żadnych objawów ani nic. Czuje się dobrze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...