Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

am. Mój ostatni okres był 19 maja (są nieregularne i cykle trwają 21 dni) okres mój trwał 3 dni i dwa dni plamienia brązowego 25 maja miałam owulacje nie kochałam się wtedy z chłopakiem ale mimo wszystko kochamy się dosyć często i niekiedy zdarzało się że w dni płodne nie staramy się o dziecko. Po owulacji dalej bolał mnie prawy jajnik i podbrzusze pobolewało, te objawy aż do kilku dni się utrzymywały dzisiaj mogę stwierdzić że już mnie nic nie boli ale będąc w trasie wczoraj wieczorem doznałam złego samopoczucia byłam całkowicie bez sił było mi słabo i mdliło mnie jak szłam siku miałam białą wydzieline która zdarzała się czasem ale potrafiła mi się powtórzyć kilka razy w jednym dniu wczorajszy dzień był okropny dopiero w czasie tej trasy wszystko się odezwało, w czasie trasy zrobiło mi się słabo serce zaczęło mi nagle walić jak oszalałe i nie mogłam złapać głębokiego oddechu po czym zrobiło mi się strasznie nie dobrze wtedy byłam już dobrze spanikowana swoim stanem zdrowia ale po paru minutach przeszło lecz jak już dojechałam do domu wymioty pochodziły mi do gardła poszłam sobie zrobić gorzką herbatę i mimo tego nie wymiotowałam ale mało brakowało dodam że kilka dni wstecz jadłam dużo słodkiego i bardzo dużo jadałam jeszcze przed tym 3 dniowym okresem miałam dużą ochotę na słodkości oraz na zwykłe jedzenie. Czy gdyby to była jakaś infekcja może dojść do złego samopoczucia i mdłości i skąd biała wydzielina czy to może być ciąża? Dodam że codziennie mam lekkie zawroty głowy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...