Skocz do zawartości
Forum

Nawracające zasłabnięcia


Gość Kupis89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam 31 lat ,od 4 lat mam małe problemy z sercem a dokładnie napędowe migotanie przedsionkow które odczuwałem jako bardzo szybkie bicie serca po wysiłku, parę razy zrobiło mi się slabo ,udawało mi się to przerywać kaszląc.Przez dlugi czas był spokój aż do 18 mają, wtedy w pracy parę razy zdążyło mi się zasłabnąc nie odczowajac żadnego kolatania.Trafiłem do szpitala , pierw leżałem na oddziale dla osób z podejrzeniem COVID ,następnie liczyli mnie na zapalenie płuc i wykończenia przyszła kolej na serce .

Echo - bez istotnych wad zastawkowych ,prawidłowa funkcja skutkować i rozkoszować lewej komory , fala zwrotna -ślad fal.

EF-55-60 %

EKG holter 24 - rytm zatokowy o średniej HR/62 min,minimalnej 37/min w nocy,maksymalnej 111/min w dzień. 

Arytmia komorowa -3 dodatkowe pobudzenia komorowe ,w tym 1 para

Arytmia na komorowa -8 dodatkowych pobudzenia bez form złożonych. 

Bez pauz powyżej 2 sek.Bradykardia do 37/ w godz nocnych ,bez Bradykardi w dzień. 

Bez istotnych zmian odcinka ST.QTC do 415 ms.

Zwraca uwagę okresowa ,do kilkunastu sekund niemiarowosc zatokowa (w nocy i w dzien)

Test wysilkowy - uwiecznione napad czestoskurczu ok 2 sekund.

Wypisanie mnie do domu stwierdzając ze nie ma istotnych Wad.

Wróciłem do domu i od tego momentu zdażyło mi się ok 10 razy zasłabnąc podczas idąc i raz będąc w domu ,uczucie jakby mnie miało zaraz odciąć, 3 razy były dość fatalne staram się wtedy łapać za tetno i mam wrażenie ze nie mogę go wyczuc.

Zadzwoniłem do swojego lekarza rodzinnego który po przeczytaniu wynikow badań dał skierowanie do szpitala na kardiologie z podejrzeniem -Bradykardi ze stanami przedomdleniowymi podczas wysiłku, podejrzenie SMS z zesp.prę MAS

Udałem się do szpitala w innym wojewodztwie - nie chcieli mnie przyjąć wiec wrocilem do szpitala w którym leżałem, zszedł do mnie lekarz który mnie prowadził poprzednio jak leżałem w szpitalu i dał mi wybór, albo zostaje na weekend na sor albo przyjadę za parę dni z tym skierowaniem ,a on pójdzie na kardiologie i zobaczy czy mnie przyjmą bo jak stwierdził że konsultowal mój przypadek z kardiologiem i stwierdzili ze to nie od tego, no chyba ze znowu zdąży się zaslabnac to wtedy karetka.

Wróciłem do domu bo wybrałem ta w opcje z powrotem za parę dni no i następnego dnia znowu zasłablem ,wezwano pogotowie ,wzięli mnie ,ja im tam mowie co i jak o oni zaczynają mi wmawiać objawy psyhogenne ,zrobili TK głowy, nic nie wyszło, zmienili mi lek z Nebiletu 2,5 na Biosotal 40 i wypuścili po 4 godz.

Jak miałem zaslabniecia tak mam nadal ,boje się trochę wychodzić, umówiony jestem z kardiologiem na najbliższy czas no chyba ze nie uda się dość szybko to jutro mam udać się z tym skierowanie od lekarza na kardiologie i zobaczę czy uda się przyjac...

Jakieś pomysły co to może być? ? 

Ogólnie to mam wrażenie ze wszyscy zaczynają mi wmawiać jakies urojenia ,z tym ze mi naprawdę się słabo robi dodatkowo często boli mnie w klatce piersiowej i niekiedy ciężko się oddycha .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...