Skocz do zawartości
Forum

Stomatolog


Gość aaad

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Gość Natalia napisał:

Długo szukałam odpowiedniego miejsca dla mamy. W Warszawie, jest wielu specjalistów w tej dziedzinie, jednakże osobiście mogę polecić Villa Nova. RTG również na miejscu można zrobić ?

To prawda! Sam korzystałem z ich usług i nigdy się nie zawiodłem. Kadra profesjonalistów, wiedzą co robią ?

Odnośnik do komentarza

Musicie być świadomi tego, że stawiając na odpowiednie rozwiązania pod kątem stomatologicznym, możecie o wiele lepiej zadbać o Wasze uzębienie. Osobiście polecam Wam zajrzeć do  https://jadczyk.pl/ i właśnie u nich rozpocząć lecznie. To da Wam pewność, że Wasze zęby będą cały czas zdrowe, a ewentualne ubytki będą uzupełniane szybko. 

Odnośnik do komentarza

Do dentysty chodzę w przychodni New Dent w Lublinie. Poszłam tam randomowo, gdy przeprowadziłam się do tego miasta, nie robiłam jakiegoś wielkiego wywiadu na temat tej przychodni, tylko wpisałam w google dentysta Lublin i oni się pojawili. Jednak od pierwszej wizyty wiedziałam, ze na pewno zostanę tu na długo :). Mają bardzo szeroki zakres usług, są całkowicie rzetelni, polecam ich gorąco. Dzięki nim moje zęby są śnieżnobiałe, bo je wybielają, proste - bo chodziłam do ich ortodonty, ale także zdrowe, bo je wyleczyli.

Odnośnik do komentarza
Gość renata aa

Niedawno miałam robione leczenie kanałowe, pod mikroskopem. Trochę się bałam, ale mam rzetelnego dentystę, więc wiedziałam, że wykona świetną robotę. Leczenie było wykonane w przychodni Dental w Lublinie na ul. Lwowskiej, którą serdecznie polecam. Mają szeroki zakres usług, pracują tam kompetentni dentyści, którzy są delikatni i sympatyczni. Leczenie u mnie się powiodło, zdecydowanie ich polecam.

Odnośnik do komentarza

chodzę do Stomatologii Cichonia w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z tego że leczę się u niego! bardzo się bałam ogolnie dentysty kiedyś a teraz już prawie w ogole, taka jest fajna atmosfera w klinice! tylko polecić

Odnośnik do komentarza
Gość Michalina

Jak chodzi o protetykę, to mnie bardzo fascynuje protetyka cyfrowa i to jak się wykorzystuje technologię we współczesnej stomatologii, polecam sobie o tym poczytać np. tu https://www.fabdent.pl/uslugi/protetyka-cyfrowa Niesamowite to jest, jak super precyzyjnie mogą być wykonane np. korony na implanty czy licówki dzięki technologii właśnie. W pełni "szyte na miarę" dzięki super precyzyjnym skanom 3D ? 

Odnośnik do komentarza

Moje niedawne odkrycie https://www.facebook.com/Mdental-Przychodnia-Stomatologiczna-150433768344481/, jeżeli chodzi o leczenie stomatologiczne w bardzo dobrze wyposażonym gabinecie. Panie, które przyjmują doskonale sobie radzą z większością problemów i nie patrzą na zegarek przy standardowych konsultacjach. Wyszłam z sensownymi zaleceniami i wszystko planowo wykonałam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...