Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość aaad

Stomatolog

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aaad

Chciałabym się doradzić, jak wygląda protetyka dla osoby w wieku 50+, czy można w miarę szybko przywrócić zdrowy wygląd zębom, jak to wygląda w praktyce w ogóle? Podzielicie się doświadczeniami na Warszawę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość vvvcvc

Na początek ogarnij RTG, za 20 zł masz tutaj http://stomapol.eu/cennik/, a później już się dogadasz. Cenowo najlepszy gabinet w Wawie teraz. Masa ludzi chodzi, więc przygotuj się na kolejkę. Materiały od ekonomicznych po premium do wyboru, tylko wcześniej uprzedź specjalistę. Dla świętego spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ritta

ja Ci polecam Centrum Demed  - mają bardzo dobrych specjalistów, myślących i wiedzących co robią. Ja jak tam idę to wiem że wszystko będzie w należytym porządku!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość etme

Stomatologów jest wielu, jednak przy wyborze odpowiedniego polecam zwrócić uwagę na to

jakie ma doświadczenie

jakiego typu znieczulenia oraz nowoczesne techniki stomatologiczne stosuje

jakie ma opinie

Cena nie powinna być takim wyznacznikiem tego czy zdecydujemy się na danego stomatologa czy nie. Nie jest to najważniejsze.

https://markemed.com.pl/snieznobialy-usmiech-na-wyciagniecie-reki/

Poczytajcie sobie o tym tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miiiij
W dniu 3.06.2020 o 08:44, Gość vvvcvc napisał:

Na początek ogarnij RTG, za 20 zł masz tutaj http://stomapol.eu/cennik/, a później już się dogadasz. Cenowo najlepszy gabinet w Wawie teraz. Masa ludzi chodzi, więc przygotuj się na kolejkę. Materiały od ekonomicznych po premium do wyboru, tylko wcześniej uprzedź specjalistę. Dla świętego spokoju.

Tez polecam świetny dentysta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jamka

ja polecam Centrum Demed - dokładnie i dobrze lezą zęby! no i przede wszystkim bezbolenie, i dla tego jak dla mnie warto do nich chodzić!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Megi

Ja mogę polecić Ci stomatologów z Lux Med. Mają tam świetnych specjalistów i szeroką ofertę usług.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o stomatologów to faktycznie jest ich bardzo dużo. Ale nie w każdym gabinecie możemy liczyć na bardzo fachową i kompleksową usługę. Dlatego też ja od jakiegoś czasu chodzę do Atelier Uśmiechu w Warszawie. To właśnie tutaj zapisałam się zabieg wybielania zębów i to bardzo nowoczesnym sposobem jakim jest metoda z wykorzystaniem nakładek. Takie nakładki są dopasowywane do pacjenta, dlatego też warto z takiej metody skorzystać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olo

Dobrzy stomatolodzy w Warszawie to Ci z Eurodental. Korzystam z ich usług w ramach pakietu Komfort. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sonia

Ja polecam stomatologów z Eurodental w Warszawie.  Mają tam bardzo szeroki zakres usług i są świetni w tym co robią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość miki

Dość długi czas szukałem jakiegoś miejsca, gdzie leczyć żeby i od trzech miesięcy korzystam z usług gabinetu Stomapol (www.stomapol.eu) na Myśliborskiej. Korzystają z nowoczesnych metod leczenia, dodatkowo bardzo przyjemna atmosfera, ceny jak na Warszawę zadowalające.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gruszka96

Jak dla mnie, powinno być to absolutnym priorytetem. Właśnie dlatego zastanówcie się, u jakiego specjalisty najlepiej się leczyć. Osobiście polecam Wam zajrzeć do  https://sokolowscy.pro/ i sprawdzić, dlaczego powinniście właśnie tam wybierać się na leczenie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kitka

ja piękny zdrowy uśmiech zrobiłam w Stomatologiii dr Cichonia i na prawdę zrobili ładne i równe zęby! jest bardzo ok i polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość grace

W Warszawie polecam klinikę Dent Sm, http://dentsm.pl/. Mają świetnych lekarzy na pokładzie. Przeszłam u nich prawdziwą metamorfozę uśmiechu, uwzględniającą implanty w miejsce brakujących zębów, leczenie endodontyczne oraz licówki. Dziś mam uśmiech, jakiego nie miałam nawet jako nastolatka, a jestem po 50 🙂 Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poszukuję dentysty, który w miarę szybko wykona ekstrakcję zęba. Mam już go serdecznie dość, a próby leczenia nie przynoszą żadnego pozytywnego skutku. Czytałem ciekawy artykuł na temat ekstrakcji zębów - http://www.medical-service.com.pl/ekstrakcja-wyrywanie-zebow-kiedy-jest-konieczne-przebieg-zalecenia/ i wynika z niego, że to jedyne sensowne rozwiązanie w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JoAna

Ja korzystam z opieki stomatologicznej w ramach pakietu Komfort. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tili

Ja mogę polecić Ci stomatologów z Eurodental w Warszawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość beata34

Polecam Fabdent, https://www.fabdent.pl/. Jeśli zależy Ci na estetycznym, ale i solidnym efekcie, a przy tym chcesz szybko uzupełnić braki w uzębieniu, to sprawdź ich ofertę na protetykę cyfrową. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość oki

Z mojej strony mogę polecić gabinet Stomapol, jeśli chodzi o nowoczesne wyposażenie to są faktycznie świetnie przygotowani i mają do dyspozycji mikroskopy, lasery więc te ewentualne działania w obrębie jamy ustnej realizują z największą starannością.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania

Ja wraz z całą rodziną korzystamy z opieki stomatologicznej w Lux Med.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Juciaka

Szkoda, że nie autor post nie podał informacji skąd jest, bo byłoby łatwiej mu coś poradzić 😊. My jesteśmy z Wrocławia i jeżeli chodzi o najlepsze centrum stomatologiczne wrocław to własnie PRES-I-DENT jest godne zaufania, wiem z doświadczenia 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...