Skocz do zawartości
Forum

Trener personalny, dieta, treningi, suplementacja - schudnij szybko i zdrowo!


Gość robertvegaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość robertvegaaa
Witaj!
 
Mam na imię Robert i jestem certyfikowanym trenerem personalnym i dietetykiem.
 
Od ponad 20 lat pracuję nad swoją sylwetką i pomagam online innym w osiągnięciu wymarzonego wyglądu, kondycji lub po prostu zdrowia.
 
 
Jak działa prowadzenie online:
 
1. Wypełniasz krótką ankietę, podajesz mi swoje wymiary/wagę, wiek, staż treningowy oraz cel jaki chcesz osiągnąć.
 
2. Dostajesz plan treningowy + łatwą do przygotowania i smaczną dietę dopasowaną specjalnie pod Ciebie (gotowanie zajmie Ci godzinę raz na 3 dni) + suplementację.
 
3. W razie potrzeby jestem w stanie nadzorować również Twoją suplementację dopingiem.
 
4. Mamy stały kontakt, e-mail, whatsap, instagram, telefon. Rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości.
 
6. Co tydzień przesyłasz mi wymiary + wagę oraz raport z opisem samopoczucia i przebiegu ostatniego tygodnia (jest to silnie motywujące, nikt tak nie ukręci bata na Ciebie jak trener trzymający rękę na pulsie). Ja następnie dostosowuję kalorie i makroskładniki w diecie oraz inne zmiany jeśli są potrzebne.
 
7. Dieta jest smaczna, łatwa i tania w razie czego wdrażam też zamienniki, jeśli coś miałoby nie smakować.
 
8. Samej diety nie rozpisuje bo to nic nie da. Prowadzę moich podopiecznych kompleksowo, dieta plus zmiany na bieżąco jeśli potrzebne, wytyczne co do treningu/cardio plus zmiany, suplementacja. Co 7 dni przesyłasz raport z wymiarami i odczuciami co do diety/prowadzenia, a ja wszystko dostosowuje na bieżąco tak aby przełamywać stagnacje i żeby były ciągle efekty.
 
9. Koszt 200 zl/ na miesiąc, tylko taka forma współpracy, bo tylko w taki sposób dojdziemy wspólnie do celu i przełamiemy wszelkie stagnacje przy zdobywaniu wymarzonej sylwetki.
 
10. Prowadzę również osoby z różnymi schorzeniami np. tarczycy lub problemami hormonalnymi, układu trawiennego itp.
 
11. Wyniki gwarantowane!
 
Zapraszam do współpracy
 
E-Mail: roberosu(at)gmail.com
 
Efekty moich podopiecznych na Instagramie...
 
Instagram: RobertVegaaa
 
Facebook: Robert Suchy
Odnośnik do komentarza

Szczupła i piękna sylwetka – to marzenie każdej z nas. Szczupła sylwetka wygląda zdrowo, daje nam lepsze samopoczucie psychiczne, a co najważniejsze… Sprawia, że same ze sobą czujemy się lepiej. Czy da się to zrobić całkowicie naturalnie? Pewnie! Siła matki natury jest niezwykła, podobnie jak możliwości, które daje zdrowe odżywianie. Co to znaczy odżywiać się zdrowo? Przede wszystkim trzeba zadbać o regulację apetytu. Kluczem wcale nie są katorżnicze diety ze sztywnymi zasadami. Może próbowałaś już różnych diet, ale nie zadziałały? Czas spróbować siły natury – z głową. Wiesz, że być może produkty, które uważasz za zdrowe wcale takie nie są? Sprawdź opinię eksperta na ten temat: youtube com/watch?v=VyOgB9NOzEE.

A może masz problem z cukrzycą? Nie martw się. To nieprawda, że ta choroba oznacza całkowitą rezygnację z dobrych smaków i pogodzenie się z losem. Mając cukrzycę dalej możesz jeść wszystko i cieszyć się życiem, posłuchaj co ma na temat do powiedzenia osoba, która przeszła tę drogę i dzieli się swoim doświadczeniem na kanale Jedz Dobrze By Młynarski.

Odnośnik do komentarza

Jako że znasz się na diecie, suplementach i odchudzaniu chciałabym zapytać o trening fbw, czy polecasz go swoim podopiecznym? W sieci znalazłam nieco więcej w tym temacie https://www.bodypak.pl/pl/. Trening FBW, jak sama nazwa wskazuje, to ćwiczenia całego ciała. W trakcie jego wykonywania angażujesz wiele partii mięśniowych. Głównym założeniem jest wywołanie jak największej odpowiedzi anabolicznej twojego ciała, poprzez pobudzanie go ćwiczeniami wielostawowymi. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...