Skocz do zawartości
Forum

Nie mam tego czegoś


Gość Takatam

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Takatam

Mam już dwadzieścia kilka lat i nigdy nie miałam faceta. Byłam na wielu randkach, w dwóch przelotnych relacjach, ale po czasie każda kończyła się niepowodzeniem. I powód zazwyczaj był taki sam. Wszystko ze mną niby okej, ładna sympatyczna i takie tam, nic nie ma mi kto zarzucić. Ale nie mam tego,, czegoś,,, nie czują do mnie tych motylków, chemii czy jak to nazwać. 

Czy to znaczy że nie czeka mnie związek? Jak przegrywam z każdą bo brak mi tego,, czegoś,, 

Smutne to

 

 

Odnośnik do komentarza

Ciężko powiedzieć o co może działać tu na niekorzyść. Może sama coś robisz nieświadomie co nie przyciąga facetów. A może nie dajesz odpowiednich dla nich sygnałów że chciałabyś dłuższej relacji. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość Takatam napisał:

Mam już dwadzieścia kilka lat i nigdy nie miałam faceta. Byłam na wielu randkach, w dwóch przelotnych relacjach, ale po czasie każda kończyła się niepowodzeniem. I powód zazwyczaj był taki sam. Wszystko ze mną niby okej, ładna sympatyczna i takie tam, nic nie ma mi kto zarzucić. Ale nie mam tego,, czegoś,,, nie czują do mnie tych motylków, chemii czy jak to nazwać. 

Czy to znaczy że nie czeka mnie związek? Jak przegrywam z każdą bo brak mi tego,, czegoś,, 

Smutne to

 

 

"tego czegoś"  to znaczy czego? 

Nic jak taniec nie wyrabia umiejętności wyrażania siebie i swoich emocji. Kurs tańca? Spróbuj, 

Odnośnik do komentarza

Dwadzieścia parę lat? Porandkuj tak do trzydziestu lat, napatrz się na koleżanki które zakładają rodziny a ty dalej randka z tym, randka z tamtym i nic z tego, motylków brak. Ja tak miałam, swojej pary doczekałam się dopiero tuż przed trzydziestym i urodzinami. Swoją drogą nauka tańca to świetna porada, można nabrać pewności siebie, poznać kogoś nowego, niekoniecznie do związku, i zamiast zamartwiać się, że czegoś ci brakuje to zająć się rozwijaniem siebie. A jeśli nie taniec to cokolwiek innego, co pozwoli ci docenić siebie taką jaką jesteś i zabierze czas poświęcony na rozmyślanie nad nieudanymi randkami.

Odnośnik do komentarza

Takatam, a może zweryfikuj to co było nie tak w tych przelotnych relacjach, zastanów się czemu się kończyły. Pomyśl też co może być w twoim zachowaniu że jesteś właśnie tak odbierana. Nie każdy od razu czuje to cos, nie zawsze są motylki. To trochę dziecinne podejście. Czasami można kogoś poznać i dopiero po jakimś czasie między ludźmi rodzi się chemia. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...