Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam pytanie, ponieważ moja miesiączka jest zwykle regularna(co 29dni /-1dzien) i powinnam dostać ją 22.05 ponieważ nie dostalam do dziś (26.05) to zrobilam rankiem test ciążowy, a ze wyszedł negatywny to pobiegl z rana do ginekologa. Po zrobieniu USG pani ginekolog oznajmiła mi ze mam TORBIELA na lewym jajniku ponoć 7cm ( nie wiem czy dokładnie zrozumialam ponieważ mieszkam w Niemczech i nie wszystkich zwrotów zdazylam się nauczyc). Również kazała mi oczekiwać na miesiaczke i zrobiła termin na za 4 tygodnie (25.06). Kuojemu zdziwieniu nie dostalam żadnych antybiotyków ani nic takiego, tylko oznajmiła ze jeśli będę czuła silny ból brzucha to mam niezwłocznie udać się do szpitala. I tu moje pytanie czy mam mieć powody do obaw? Czy miesiaczka pojawi się nie bawem? A co kiedy miesiączką nie pojawi się do następnej wizyty u ginekologa? Czy ten Torbiel wyplynie wraz kiedy dostanie mkesiaczke? Proszę o pomoc bo nic mi o tym temacie nie wiadomo, skat się to w ogóle wzielo, (jestem już po dwóch ciazach i nigdy wczesniej nie miałam takich przypadków).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...