Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Beata

poprawienie płodnośći

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Beata

Witam, chciała dowiedzieć się, czy któraś tutaj piła zioła na polepszenie płodności? Słyszałam o naparze z liści malin i dodatkowo wiesiołek. Czy to pomaga?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość agnieszka

Ja łykam olej z wiesiołka na poprawę śluzu od kilku miesiecy. Efekt poprawy minimalny..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olgga

Mnie się udało zajśc w ciąże jak zaczęłam odpowiednio jeść, speclajna dieta , schudłam ciut no i wyregulowąłam gospodarkę hormonalną. Wspomagałam się tym suplementem Ovarin. Zawiera kw. Foliowy, witaminy i inozytol. Pomaga , na prawde

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lara

Kontrola cyklu. Co z tego, że będziemy pić zioła, jak niewiadomo co z owulacją. Ja używałam monitora cykly My Way zanim zaszłam w ciążę. Badałam do rano temp pod językiem, zapisywałam inf o śluzie itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A pomyślałyście o tym, żeby wzmocnić waszych mężów czy partnerów? Najczęściej dziewczyny myślą, że tylko one powinny zadbać o przygotowanie się do ciąży a tymczasem ważna jest też jakość męskiego nasienia. Wbrew panującym poglądom, trudności z poczęciem dziecka są w 50 proc. związane z niepłodnością mężczyzny. Pewnie dlatego mamy już specjalne suplementy dla mężczyzn takie jak Supramen , które poprawiają wszystkie parametry sprawności męskiego nasienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja

Właśnie, może dla faceta coś. Słyszałam, że na pobudzenie plemników stosują podczas stosunku żel Prefert i działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gosix

Skąd wiesz, że musisz polepszać płodność? ziołami i innymi specyfikami? robiłaś jakieś badania? monitorujesz swoją płodność? ja od ok pol roku monitoruje płodność - Afrodyta Smart test owulacyjny na ślinę w połączeniu ze smartfonem. Polecam 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Asia

Najlepiej regularnie zapisywać informacje. Cykle mogą się wahać, nawet nie wiemy kiedy. Dlatego trzeba prowadzić obserwację i wtedy reagować, jak będą jakieś zmiany. Ja ze swojej strony polecam cyclotester, służył mi w trakcie starań i nadal służy - robię regularne zapisy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karo33

Jeśli problem jeszcze nie jest zbyt poważny, to zawsze możecie skorzystać z takich ziół, jakie znajdziecie w  https://www.herbavis.pl/produkt/ashwagandha Jeśli natomiast od dawna nie możecie poradzić sobie z niską płodnością, to powinniście wybrać się do specjalisty. W ten sposób będziecie mieli pewność co do tego, jak najlepiej poprawić ten stan. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Nina

Nie wiem jaka jest szansa by poprawić w ten sposób płodność, ale aby dobrać właściwe środki trzeba wiedzieć, co konkretnie trzeba poprawić... Monitoring cyklu nie zaszkodzi. Można zamówić termometr owulacyjny z aplikacją na telefon i sobie dni płodne sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...