Skocz do zawartości
Forum

poprawienie płodnośći


Gość Beata

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się udało zajśc w ciąże jak zaczęłam odpowiednio jeść, speclajna dieta , schudłam ciut no i wyregulowąłam gospodarkę hormonalną. Wspomagałam się tym suplementem Ovarin. Zawiera kw. Foliowy, witaminy i inozytol. Pomaga , na prawde

Odnośnik do komentarza

Kontrola cyklu. Co z tego, że będziemy pić zioła, jak niewiadomo co z owulacją. Ja używałam monitora cykly My Way zanim zaszłam w ciążę. Badałam do rano temp pod językiem, zapisywałam inf o śluzie itd.

Odnośnik do komentarza

A pomyślałyście o tym, żeby wzmocnić waszych mężów czy partnerów? Najczęściej dziewczyny myślą, że tylko one powinny zadbać o przygotowanie się do ciąży a tymczasem ważna jest też jakość męskiego nasienia. Wbrew panującym poglądom, trudności z poczęciem dziecka są w 50 proc. związane z niepłodnością mężczyzny. Pewnie dlatego mamy już specjalne suplementy dla mężczyzn takie jak Supramen , które poprawiają wszystkie parametry sprawności męskiego nasienia.

Odnośnik do komentarza

Najlepiej regularnie zapisywać informacje. Cykle mogą się wahać, nawet nie wiemy kiedy. Dlatego trzeba prowadzić obserwację i wtedy reagować, jak będą jakieś zmiany. Ja ze swojej strony polecam cyclotester, służył mi w trakcie starań i nadal służy - robię regularne zapisy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli problem jeszcze nie jest zbyt poważny, to zawsze możecie skorzystać z takich ziół, jakie znajdziecie w  https://www.herbavis.pl/produkt/ashwagandha Jeśli natomiast od dawna nie możecie poradzić sobie z niską płodnością, to powinniście wybrać się do specjalisty. W ten sposób będziecie mieli pewność co do tego, jak najlepiej poprawić ten stan. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jaka jest szansa by poprawić w ten sposób płodność, ale aby dobrać właściwe środki trzeba wiedzieć, co konkretnie trzeba poprawić... Monitoring cyklu nie zaszkodzi. Można zamówić termometr owulacyjny z aplikacją na telefon i sobie dni płodne sprawdzać.

Odnośnik do komentarza

W przypadku problemów z zajściem w ciążę od samego początku warto udać się z tym problem do specjalisty i przede wszystkim obowiązkowo musicie zbadać się oboje. Z żoną staraliśmy się o dziecko, jednak bezskutecznie i przez to się kłóciliśmy, bo oboje wypieraliśmy się zganiając na siebie, że to z tobą jest coś nie tak. Żona wykonała badania i było wszystko w porządku, a u mnie po badaniu nasienia wyszła bardzo mała ilość plemników, czyli niepłodność. Po konsultacji w klinice https://klinika-artemida.pl/ ustalono, że powodem jest praca wysokiej temperaturze i wdrożono też plan leczenia. Oprócz leczenia zdecydowałem się też zmienić pracę, bo bardzo zależy nam na posiadaniu dziecka i za kilka tygodni będziemy próbować zapłodnienia metodą in vitro - mamy nadzieję, że się uda. Jakbym wcześniej był świadomy o skutkach poprzedniej pracy, to w ogóle bym jej nie rozpoczynał.

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie mogłam spostrzec owulacji u siebie. Nie wiem, kiedy mam śluz płodny/ niepłodny - bardzo szybko zmienia się konsystencja - raz mam, a raz nie. Dziecko już jedno posiadam, więc czasem te pni płodne widocznie mam. Z racji na nieregularnośc kupiłam Afrodytę Smart i w końcu wiem, kiedy jestem płodna, naprawdę wiele to ułatwia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...