Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry. Troszke namieszalam w swoim cyklu... Mam 27 lat i jestem już mama. Z względów zdrowotnych miałam zalecona antykoncepcję bez robienia przerw. Stosowalam się do tego do stycznia tego rok, następnie zrobiłam przerwę aby oczyscicnorganizm. 06.04.2020 miałam miesiączke moje cykle bez antykoncepcji trwały między 31 A 33 dni. 25.04.2020 odbyłam stosunek bez zabezpieczenia i od 28.04.2020 zaczęłam brać tabletki uprawiając regularny seks do 10.05.2020. Niestety przez roztargnienie wywołane sytuacja życiowa zapomniałam wziąć 9 i 10 tabletke z opakowania kolejnego dnia wzielam 2 na raz wiem nie madre. Tabletki bralam niestety o różnych porach ale nie przekraczałam przerwy do 12h. Od ok 14.05 zauważyłam, że jestem senna. To jeszcze nic takiego... 18.05.2020 zaczęłam lekko plamic taką brązową mazia mimo, że w opakowaniu miałam jeszcze 2 lub 3 tabletki wzięłam je do końca i nie zaczęłam kolejnej paczki bo się trochę boję. Od tego 18 zaczęłam odczuwać inne dolegliwości często jest mi nie dobrze boli mnie dół kręgosłupa i pobolewa mnie w dole brzucha w okolicy rany po cc, oraz miewam straszne bóle glowy i częściej chodzę do toalety... plamie do dzisiaj tj. 25 nie jest to jakieś obfite widoczne przy podcieraniu bielizna czysta... Czy jest to możliwe, że jestem w ciąży mieszkam na wsi i wizytę mam dopiero za kilka dni A ta nie pewność trochę mnie przeraża i te dolegliwości... Proszę o rade

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...