Skocz do zawartości
Forum

Gość p...1

Rekomendowane odpowiedzi

podczas stosunku niestety stało się i pękła nam gumka. Na „szczęście” od razu gdy nastąpiło pęknięcie, chłopak ze mnie wyszedł w odpowiedniej chwili gdy to się stało. Teoretycznie wynika, ze mam teraz dni niepłodne oraz za 2 dni powinien pojawić się okres. Chłopak nie doszedł we mnie, ale martwi mnie to czy mała ilość prejakulatu mogła wpłynąć na zajście? Gumka pękła w ten sposób, ze było widać ze wiele się nie mogło tego wydostać, ale jak wiadomo mimo wszystko zawsze jest ryzyko. Czy zdecydować się w takiej sytuacji na tabletkę po? Wspomnę również, ze posiadam astmę oskrzelową od urodzenia. Przeczytałam w interenetowej ulotce, ze niewskazane jest brać taką tabletkę kobietom które zmagają się z tą chorobą. Czy ma to faktycznie jakiś wpływ? I czy okres powinien pojawić się normalnie za 2dni gdybym już zdecydowała się wziąć tą tabletkę? Z jednej strony mam wrażenie, że szansa jest mała na zajście, a z drugiej ogromny stres, ponieważ obawiam się skutków ubocznych. Czy lepiej jest poczekać z wzięciem tabletki aż do momentu pojawienia się okresu? Minie wtedy około 48h jeśli się pojawi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...