Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Aleksander

Dziwne myśli i stany przychodzące okresowo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksander

Witam, 

mam taki problem, ze nie wiem czy mam wszystko z głową w porządku. Zwykle jak miałem zagrożenie jak zwykle z matematyki w szkole czy jakiekolwiek problemy to pojawiały sie notorycznie myśli o śmierci i myśli o tym żeby skończyć swoje życie. Teraz szkołę skończyłem, ale nadchodzi matura i te myśli powróciły. Wcześniej przez pewien okres na prawdę byłem zdruzgotany i pod wpływem alkoholu kilka razy chciałem, podciąć sobię żyły. Mam również jednego kolegę który mam wrażenie ma podobne myślenie i też chciałem, żeby zakończył mój żywot, ale jak widać nie dał rady i mówił że mi trochę odbija. Ostatnio również pojawiają się myśli o tym że chciałbym mieć wypadek motocyklowy szybko zginać i mieć spokój z życiem. Jednak na ten moment wiem, że raczej samobójstwa nie popełnię, bo jest lepiej. Czy jest prawdopodobne, że miałem coś w rodzaju depresji? Dodam, że w gimnazjum strasznie się stresowalem szkołą, płakałem po nocach dlaczego nic nie umiem z matematyki i nie mogę mieć spokoju, tylko mam same jedynki. Teraz mam totalnie wywalone na szkołę jak trzeba to sie pouczę no i jak pisałem szkołę skończyłem. Napisane trochę chaotycznie, przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 23.05.2020 o 02:28, Gość Aleksander napisał:

Czy jest prawdopodobne, że miałem coś w rodzaju depresji?

Jest to prawdo podobne, ale tez pewnie inne zaburzenia lękowe, które nie minęły. Czy myślałeś, aby zapisać się do psychiatry i psychologa? Podejrzewam, że każdy większy stres może się tak kończyć, a stresów w życiu trudno uniknąć. Póki jesteś młody powinieneś nauczyć się radzić sobie ze stresem, a w tym pomoże Ci najlepiej specjalista.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...