Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Jisun

Nie chcę już żyć.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 5 zagrożeń. Wątpię że uda mi się poprawić to wszystko. Jestem nieudacznikiem życiowym. Bardzo mi trudno powiedzieć komukolwiek o tym, bo po prostu mi wstyd. Wiem że to moja wina ale czasu nie cofnę. Pomyślicie ze to błachy powód ale ja już od dawna siebie nienawidzę i to tylko dodało oliwy do ognia. Jestem brzydka, nie mam przyjaciół (dosłownie nikogo), mam zaburzenia odżywiania, nie mam żadnego talentu i do tego zawaliłam szkołę. Mam dość już życia ze samą sobą. Nie moge na siebie patrzeć w lustrze bo chce mi się płakać. Jedyne co mnie powstrzymuje to moi rodzice, chociaż oni też już pewnie mają dość posiadania dziecka które nigdy w życiu nic nie osiągnęło i nic nie osiągnie. Nie wiem co robić...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Seba Autyzm 177 cm

w takim razie musisz zakończyć żywot

nie wahaj sie !!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Gość Seba Autyzm 177 cm napisał:

w takim razie musisz zakończyć żywot

nie wahaj sie !!!

masz racje, powinnam była już dawno sie zabić. dziękuję za rade 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Noc

Jakbyś chciała to już byś się zabiła, a jesteś i szukasz pomocy, którą najlepiej znaleźć  u dobrego psychologa. Nie ma co tracić czasu i się pogrążać w spirali beznadziei, poszukaj pomocy profesjonalnej, jeśli nie w szkole to poza nią, szkoda życia. Może być źle, ale daj sobie szanse na jakiś progres, nadzieję.

A nick Jisun brzmi koreańsko, skąd taki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Babcia .

Witaj .Proszę się zastanowić i wszystko jeszcze raz przemyśleć.Zawsze jest wyjście .Nadzieja jest .Sama wiele w życiu przeszłam i wiem ,że można wszystko przezwyciężyć.Wagę można ustabilizować poprzez zmianę nawyków w żywieniu.Proszę zacząć spacerować i nie  zajadać się słodyczami . Pić dużo wody .Zacznij się ruszać lub  wsiadaj na rower  i  podziwiaj przyrodę,Zieleń jest kolorem ,który  ciebie wyciszy i ukoi z szargane nerwy.Głowa do góry .Szkolą się nie martw.Zawsze można rok szkolny powtórzyć .Rusz dupę ,samo się nie zrobi.Powodzenia życzy Babcia Regina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość balotelli

Nie zawsze jest wyjście ale zawsze może być. Dlatego lepiej próbować coś zmienić i walczyć.

Ile masz lat? Jakie to zaburzenia odżywiania?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Gość balotelli napisał:

Nie zawsze jest wyjście ale zawsze może być. Dlatego lepiej próbować coś zmienić i walczyć.

Ile masz lat? Jakie to zaburzenia odżywiania?

Mam 18 lat i choruje na anoreksję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tego co wywnioskowałam to masz w miarę dobre relacje z rodzicami. Czy wiedzą o anoreksji? Pomagają w nauce? Leczysz się na anoreksję?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość balotelli

@Jisun anoreksję można leczyć. 18 lat to niewiele. W tym wieku prawie wszystko można zmienić pod wpływem doświadczeń lub spotkania z dobrym terapeutą. Pomyśl, że osoby wiele stardze od Ciebie nie mają takiego komfortu. Pozdrawiam 🙂

A o zagrożeniach nie myśl bo to tylko szkoła. Zrozumiesz jak już ją skończysz. Ja miałem kilka zagrożeń w LO z przedmiotów, które mnie nie interesowały, ale byłem dobry z innych. Wtedy myślałem, że to poważny problem, a teraz się z tego śmieję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...