Skocz do zawartości
Forum

Nie chcę już żyć.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam 5 zagrożeń. Wątpię że uda mi się poprawić to wszystko. Jestem nieudacznikiem życiowym. Bardzo mi trudno powiedzieć komukolwiek o tym, bo po prostu mi wstyd. Wiem że to moja wina ale czasu nie cofnę. Pomyślicie ze to błachy powód ale ja już od dawna siebie nienawidzę i to tylko dodało oliwy do ognia. Jestem brzydka, nie mam przyjaciół (dosłownie nikogo), mam zaburzenia odżywiania, nie mam żadnego talentu i do tego zawaliłam szkołę. Mam dość już życia ze samą sobą. Nie moge na siebie patrzeć w lustrze bo chce mi się płakać. Jedyne co mnie powstrzymuje to moi rodzice, chociaż oni też już pewnie mają dość posiadania dziecka które nigdy w życiu nic nie osiągnęło i nic nie osiągnie. Nie wiem co robić...

Odnośnik do komentarza

Jakbyś chciała to już byś się zabiła, a jesteś i szukasz pomocy, którą najlepiej znaleźć  u dobrego psychologa. Nie ma co tracić czasu i się pogrążać w spirali beznadziei, poszukaj pomocy profesjonalnej, jeśli nie w szkole to poza nią, szkoda życia. Może być źle, ale daj sobie szanse na jakiś progres, nadzieję.

A nick Jisun brzmi koreańsko, skąd taki?

Odnośnik do komentarza
Gość Babcia .

Witaj .Proszę się zastanowić i wszystko jeszcze raz przemyśleć.Zawsze jest wyjście .Nadzieja jest .Sama wiele w życiu przeszłam i wiem ,że można wszystko przezwyciężyć.Wagę można ustabilizować poprzez zmianę nawyków w żywieniu.Proszę zacząć spacerować i nie  zajadać się słodyczami . Pić dużo wody .Zacznij się ruszać lub  wsiadaj na rower  i  podziwiaj przyrodę,Zieleń jest kolorem ,który  ciebie wyciszy i ukoi z szargane nerwy.Głowa do góry .Szkolą się nie martw.Zawsze można rok szkolny powtórzyć .Rusz dupę ,samo się nie zrobi.Powodzenia życzy Babcia Regina.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...