Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość zzzz

Dieta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zzzz

Czy waszym zdaniem wydatek na catering dietetyczny się sprawdza i czy odchudzanie jest trwałe? Oczywiście pytam bardziej poglądowo, bo się realnie zastanawiam nad wykupieniem pierwszej diety pudełkowej w życiu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Xanaxx

Generalnie jest to jakiś sposób, ale jeżeli chodzi ci o szybkie zrzucenie wagi to polecam metodę Cosmosoftu. Poddałem się takiemu zabiegowi we Wrocławiu w Esderm i efekt przewyższył moje oczekiwania. Momentalnie ubyło niepotrzebnych kilogramów i znowu czuje się jak młody Bóg (jestem po 40) 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość

Tylko od ciebie zalezy czy stosowanie diety ale też jakis wysiłek fizyczny pomoże ci zrzucić dodatkowe kilogramy. To że to będzie dieta pudełkowa to nie znaczy że ot schudniesz. Uważam że sama możesz sobie ułożyć dietę, bo jeżeli nie wiesz to możesz przeczytać co warto jeść i pic aby zrzucić kilogramy. Na dietę pudełkową wydasz więcej kasy niż mogłabyś te pieniadze przeznaczyć na artykuły z których sama sobie ułozysz jadłospis w domu. Bardzo wazne abyś na diecie równiez uprawiała jakies cwiczenia w domu lub biegała, jeździła na rowerze godzinę dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majkaaa

Na klasycznej diecie pudełkowej jestem od dwóch miesięcy z https://www.dietapremium.pl/. Mieszkam w okolicach Warszawy. Dieta 1500 kcal spokojnie mi na dzień wystarczy, w kuchni nic nie robię dosłownie, tylko wodę dokupuję i czasami jakaś lekka kawa wpadnie. Waga przez dwa miesiące ze 140 kg na 132 kg, więc jestem bardzo zadowolony. Pewnie z pół roku będę ogarniał, a później się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Goha

ja polecam dietę zbilanowaną 3 posiłki dziennie co 5 godzin, bardzo mi pomogła przy pcos i różnych nietolerancjach poza tym waga sama spadała, do tego dołożyłam monitorowanie cyklu testerem ze śliny i udało się zajść w zdrową ciążę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W szczególności chciałabym zapytać, czy ktoś z Was boryka się z fenyloketonurią? Leczenie fenyloketonurii opiera się na stosowaniu specjalnej diety niskofenyloalaninowej. I poszukuje kogoś kto mi pomoże w ułożeniu jej. Chcę odżywiać się zdrowo... cierpię na tę przypadłość odkąd pamiętam. W sieci znalazłam wiele porad https://www.vitapku.pl/zdrowie-i-zywienie/leczenie-fenyloketonurii-zaburzen-przemiany-fenyloalaniny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość akinn

Ja też się długo zastanawiałem nad dietą pudełkową, aż w końcu jak w okolicy się pojawiła oferta www.fitpestka.pl to zdecydowałem się spróbować i dla mnie duży plus. Bardzo dobre jedzenie, każdego dnia dostaje komplet posiłków na dany dzień, potem wystarczy to tylko przygrzać więc właściwie z kuchni już w domu nie korzystam poza tym, że grzeje posiłki. Oszczędność czasu rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KarolkaSz

Dieta powinna być smaczna, zdrowa, urozmaicona i jednocześnie odpowiednio dobrana kalorycznie pod konkretne zapotrzebowanie. Dlatego jak najbardziej mogę polecić Wam sprawdzenie cateringu dietetycznego SportFoodBox https://sportfoodbox.pl/ z którego korzystam już kilka miesięcy i jestem pozytywnie zaskoczona. Do tego cenowo wychodzi to całkiem nieźle, no i na poziom obsługi oraz dostawę też nie mogę narzekać 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaja

Ja polecam bardziej detoksy sokowe lub zupowe. Widzialam gdzies catering zupowy na jesien idealnie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta
2 minuty temu, Gość Kaja napisał:

Ja polecam bardziej detoksy sokowe lub zupowe. Widzialam gdzies catering zupowy na jesien idealnie 🙂

Ja kilka razy korzystalam i nie bylam zadowolona. Nawet jak korzystalam z drozszych opcji mam wrazenie, ze jedzenie nie tak bylo tak swieze jakbym sobie sama miala przygotowywac. Czulam jakas taka chemie. Jezeli chodzi o detoksy nawet kilkudniowa diete detoksowa lepiej przeprowadzic po konsultacji z lekarzem i pod jego kontrola. Przy takich dietach trudno przewidziec reakcje organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaja
1 minutę temu, Gość Marta napisał:

Ja kilka razy korzystalam i nie bylam zadowolona. Nawet jak korzystalam z drozszych opcji mam wrazenie, ze jedzenie nie tak bylo tak swieze jakbym sobie sama miala przygotowywac. Czulam jakas taka chemie. Jezeli chodzi o detoksy nawet kilkudniowa diete detoksowa lepiej przeprowadzic po konsultacji z lekarzem i pod jego kontrola. Przy takich dietach trudno przewidziec reakcje organizmu.

No chyba taki krotki detoks zupowy nie moze zaszkodzic 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta
Teraz, Gość Kaja napisał:

No chyba taki krotki detoks zupowy nie moze zaszkodzic 😉

Oj moze 😉 Pijac wylacznie soki albo zupy nasz metabolizm zwalnia. Wazy jest ruch i zbilansowana dieta - najlepiej skonsultwana z dietetykiem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaja
Teraz, Gość Marta napisał:

Oj moze 😉 Pijac wylacznie soki albo zupy nasz metabolizm zwalnia. Wazy jest ruch i zbilansowana dieta - najlepiej skonsultwana z dietetykiem. 

No tylko kogo stac na dietetyka. I kto ma teraz na to czas. Raczej ludzie decyduja sie na diety pudelkowe z braku czasu 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

No tylko kogo stac na dietetyka. I kto ma teraz na to czas. Raczej ludzie decyduja sie na diety pudelkowe z braku czasu 🙂

No, ale dietetyk pomoze Ci ustalic diete, oceni Twoje nawyki zywieniowe i nie tylko. Zrobi analize skladu ciala 🙂 Jak ktos chce podejsc do tego na powaznie i zaczac swiadoma i zdrowa diete lepiej zeby sie skonsultowac 🙂 Kazdy z nas potrzebuje czegos innego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaja

No, ale dietetyk pomoze Ci ustalic diete, oceni Twoje nawyki zywieniowe i nie tylko. Zrobi analize skladu ciala 🙂 Jak ktos chce podejsc do tego na powaznie i zaczac swiadoma i zdrowa diete lepiej zeby sie skonsultowac 🙂 Kazdy z nas potrzebuje czegos innego

No tak, ale to nadal kupe kasy a pewnie jedna wizyta nie wystarczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta
1 minutę temu, Gość Marta napisał:

Ja mam wykupiony pakiet medyczny i wtedy te wizyty nie sa juz takie drogie i bez problemu mozna szybko sie dostac. Podstawowa opcja z tego co pamietam jest od kilkudziesieciu zlotych a masz dostep do wielu specjalistów 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaja

Ja mam wykupiony pakiet medyczny i wtedy te wizyty nie sa juz takie drogie i bez problemu mozna szybko sie dostac. Podstawowa opcja z tego co pamietam jest od kilkudziesieciu zlotych a masz dostep do wielu specjalistów 🙂

Hmm. A z jakiego pakietu korzystasz jesli mozna wiedziec? Moj pracodawca oczywiscie nie zapewnia mi zadnego wiec nie orietnuje sie w ogole w tym. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

Hmm. A z jakiego pakietu korzystasz jesli mozna wiedziec? Moj pracodawca oczywiscie nie zapewnia mi zadnego wiec nie orietnuje sie w ogole w tym. 

Ja akurat z Medipakiet. Nie wyobrazam sobie juz chodzic publicznie. A tak nie placisz duzo i masz dostepm do kilkunastu specjalistow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaja

Ja akurat z Medipakiet. Nie wyobrazam sobie juz chodzic publicznie. A tak nie placisz duzo i masz dostepm do kilkunastu specjalistow.

No teraz to strach wybrac sie do lekarza. Ale sprawdze! Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 22.05.2020 o 09:49, Gość zzzz napisał:

Czy waszym zdaniem wydatek na catering dietetyczny się sprawdza i czy odchudzanie jest trwałe? Oczywiście pytam bardziej poglądowo, bo się realnie zastanawiam nad wykupieniem pierwszej diety pudełkowej w życiu.

widzę że pytanie już zadanie jakiś czas temu... i co? jest dieta pudełkowa? jak się sprawdza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widzę że pytanie już zadanie jakiś czas temu... i co? jest dieta pudełkowa? jak się sprawdza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dieta pudełkowa jest dosyć droga, ale jak nie masz czasu na gotowanie to będzie to dobry pomysł, ale odchudzanie nie jest rzeczą stałą, więc warto nauczyć się regularnie gotować żeby sobie wdrażać nawyki na stałe, które pomogą Tobie utrzymywać stałą wagę. No chyba, że całe życie będziesz jeść jedzenie pudełkowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pola

Długo szukałam dobrych "pudełek" mam rożne doświadczenie. Może nawet jestem wybredna. Jednak o ostatecznym wyborze zadecydował przypadek, otrzymałam od znajomej link https://www.facebook.com/wygodnadieta. Zapoznałam się z ofertą, bogatą ofertą, aczkolwiek w przystępnej cenie I z nimi zostaje, smaczne syte posiłki i możliwością indywidualnego dopasowanie do potrzeb klientów :) U mnie stopniowo kilogramy w dół, bez nagłych spadków co jest najgorszą drogą do powrotu do niechcianej wagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...