Skocz do zawartości
Forum

Psychiatra


Gość Autysta

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, TakaJakaś7 napisał:

Czy Ty w ogóle masz orzeczenie że jesteś autystą? Nie zachowujesz się jak autysta tylko jak rozkapryszony dzieciak który potrzebuje twardej ręki. Skoro cały czas twierdzisz że jesteś taki do niczego to sobie bądź. Nie ma dla Ciebie ratunku to nie ma, po co komuś niepotrzebnie zawracać de. Nie nadajesz się to nie nadajesz, siedź sobie w czterech ścianach i tyle.

Tak mam orzeczenie .Symbol C-12

Odnośnik do komentarza

A czy zdajesz sobie sprawę że często odnosisz się agresywnie, nie koleżeńsko? Że przez swoje złe samopoczucie próbujesz innych wciągać w swoją złość, bezradność? Że ciągle jesteś na nie, że wszelkie rady spływają po Tobie?

My dobrze wiemy że źle się z tym czujesz. Nas też dopada gorszy czas. Warto zrozumieć że aby tak się nie czuć warto zrobić coś, cokolwiek aby ruszyć do przodu. Bo jak dalej będziesz tak się zachowywał to będzie Ci mega ciężko w życiu. Od Ciebie zależy czy dalej będziesz pogłębiał swój marazm, tylko od Ciebie. Co zrobisz to już Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, TakaJakaś7 napisał:

A czy zdajesz sobie sprawę że często odnosisz się agresywnie, nie koleżeńsko? Że przez swoje złe samopoczucie próbujesz innych wciągać w swoją złość, bezradność? Że ciągle jesteś na nie, że wszelkie rady spływają po Tobie?

My dobrze wiemy że źle się z tym czujesz. Nas też dopada gorszy czas. Warto zrozumieć że aby tak się nie czuć warto zrobić coś, cokolwiek aby ruszyć do przodu. Bo jak dalej będziesz tak się zachowywał to będzie Ci mega ciężko w życiu. Od Ciebie zależy czy dalej będziesz pogłębiał swój marazm, tylko od Ciebie. Co zrobisz to już Twój wybór.

Ja tutaj nie widzę,zeby ktoś był miły do kogokolwiek jak ma poważne problemy ze zdrowiem.

Widzę,że nie zrozumiesz tego problemu to nie pisz .Ja nie pisze jak nie jestem w temacie.

Odnośnik do komentarza

Autysto, ty oczekujesz czego po osobach na forum psychologicznym? W ogóle czego oczekujesz? Że ktos ci powie że masz prawo do orzeczenia stałego i że może ci takie załatwić? Niestety nie. Bardzo dobrze piszesz, układasz zdania, nie jesteś osobą która jest fizycznie niepełnosprawna, masz sprawne ręce i nogi bo inaczej nie pracowałbyś  Rozumujesz o wiele lepiej niż jakies dziecko w wieku 13 lat. Nadal uważam że nastawiasz sie negatywnie do osób nawet tutaj na forum które próbują ci powiedzieć w normalny sposób lub dość dobitnie że nie ma powodu abyś dostał orzeczenie stałe. To właśnie na forum dostałeś w tym wątku i wcześniejszych wątkach dużo opinii od ludzi którzy piszą do ciebie i próbują ci wytłumaczyć że ty nadal cały czas musisz nad sobą pracować na terapii, iść do pracy na magazynie, czy nawet w ogrodnictwie abyś mógł pracować przy rzeczach powtarzalnych i miał kontakt z normalnymi ludźmi, nie ze schizofrenikami. Tobie byłoby najwygodniej mieć orzeczenie na stałe, dostawanie pieniedzy od państwa bo dam sobie rękę uciąć że tobie ktos w rodzinie wmawia że się nie nadajesz do niczego. Natomiast wiem że czesto rodzice lub jedno z rodziców zamiast wychowywać normalnie dziecko z autyzmem, to chroni je tak bardzo że później taki już dorosły człowiek nie umie sobie radzić w dorosłym życiu. Ty już pisałes że w rodzinie ciebie ojciec gnębi ze znajomymi. Ale twoja mama może robic odwrotnie i chce przed wszystkim chronić bo być może uważa że sam sobie nie poradzisz. I w ten sposób i od strony taty i od strony mamy twoje poczucie wartości - czyli to jak bardzo nisko siebie oceniasz, jest dlatego że rodzice tak cie traktują.

 

Odnośnik do komentarza

Ja już nigdy nie dorosnę .Wszędzie gdzie poszedłem uznali mnie za przyjebanego,albo debila ,pojeba,dziwaka .

Nie jestem w pełni w 100 procentach się usamodzielnic i być samodzielny .

W testach psychologicznych Weschlera wyszło mi pogranicze normy 75 IQ .I innych testach masakra.

Odnośnik do komentarza

A gdzie ty chodziłeś że tak cię wyzywali?
Nawet jeżeli nie jesteś w stanie być sprawny w 100%, to juz powiedzmy w 80% jesteś tylko nie chcesz nad sobą pracować.
W teście wyszło ci 75 IQ, a kiedy go robiłeś i gdzie? U pscyhologa? Ile miałeś lat jak robiłeś ten test i jakie jeszcze testy robiłeś?
Radzisz sobie tylko w to nie wierzysz że może być lepiej, nie chodzisz na terapię bo uważasz że nic ci nie pomoże. I to jest błąd bo ty cały czas powinieneś korzystać z terapii. Ty tego nie widzisz ale z czasem byś widział że taka terapia jest pomocna. Poza tym praca jeżeli masz stopień umiarkowany daje ci wszelkie możliwości do korzystania z ulg. Ty sam siebie uważasz za takiego dziwaka. gdybyś zmienił miejsce pracy to bys się przekonał że możesz być inaczej traktowany. Ty nie chcesz nic zmienić i to jest problem bo ludzie cię na siłę nie polubią jeżeli będziesz cały czas narzekał że jesteś poj_em. Potrzebujesz pomocy terapeuty. Jeżeli nie będziesz z tego korzystał i jeżeli nie bedziesz słuchał lekarzy to nic się nie poprawi. Rusz sie i idź na terapię, nie kłóć się z lekarzami. Korzystaj z tego co daje ci orzeczenie czyli pomoc innej osoby, ulgi na różne rzeczy. Albo się ruszysz albo będziesz narzekał tak jak teraz. Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Gość gość napisał:

A gdzie ty chodziłeś że tak cię wyzywali?
Nawet jeżeli nie jesteś w stanie być sprawny w 100%, to juz powiedzmy w 80% jesteś tylko nie chcesz nad sobą pracować.
W teście wyszło ci 75 IQ, a kiedy go robiłeś i gdzie? U pscyhologa? Ile miałeś lat jak robiłeś ten test i jakie jeszcze testy robiłeś?
Radzisz sobie tylko w to nie wierzysz że może być lepiej, nie chodzisz na terapię bo uważasz że nic ci nie pomoże. I to jest błąd bo ty cały czas powinieneś korzystać z terapii. Ty tego nie widzisz ale z czasem byś widział że taka terapia jest pomocna. Poza tym praca jeżeli masz stopień umiarkowany daje ci wszelkie możliwości do korzystania z ulg. Ty sam siebie uważasz za takiego dziwaka. gdybyś zmienił miejsce pracy to bys się przekonał że możesz być inaczej traktowany. Ty nie chcesz nic zmienić i to jest problem bo ludzie cię na siłę nie polubią jeżeli będziesz cały czas narzekał że jesteś poj_em. Potrzebujesz pomocy terapeuty. Jeżeli nie będziesz z tego korzystał i jeżeli nie bedziesz słuchał lekarzy to nic się nie poprawi. Rusz sie i idź na terapię, nie kłóć się z lekarzami. Korzystaj z tego co daje ci orzeczenie czyli pomoc innej osoby, ulgi na różne rzeczy. Albo się ruszysz albo będziesz narzekał tak jak teraz. Twój wybór.

Robili mi w wieku 16 lat w poradni -psychologiczno-pedagogicznej .Chodziłem do normalnej szkoły ,nauczyciele wiedzieli ,że jestem niepelnosprawny .Jak mnie gnębili nic nie zrobili 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Czekolinda napisał:

ja właśnie ide uprawiać seks z moim chłopakiem

jest bardzo wysoki bo ma 194 cm wzrostu

ty nie możesz uprawiać seksu bo jesteś niski

Ale ja mam 181 cm wzrostu.To jest przeciętny wzrost jaki mam .

Co mnie to obchodzi,że seks uprawiasz nie interesuje mnie to .

Ja mam poważne problemy z choroba.

Nie wiem o co ci chodzi trollu internetowy.

Odnośnik do komentarza

A skąd wiesz że ten zaproponowany projekt by ci nie pomógł. Zwykle na takie projekty i na ludzi biorących w nich udział mops dostaje dodatkowe pieniądze. Spróbój o zwrócenie się o pomoc i poradę do fundacji dot. dorosłych autystów. Jak tego też nie chcesz to znaczy że wszystko ci nie pasuje, więc nie wiem co ty chcesz. Ciagle gadasz o wykluczeniu ze społeczeństwa a tak naprawdę ludzie niepełnosprawni pracują i żyją, jak mają przywileje w związku z niepełnosprawnością to z nich korzystają a nie ciągle narzekają że im nie pasuje coś, że są tacy biedni bo są jako jedyni wykluczeni. Sam się wykluczasz. I na forum nie klnij na ludzi. Nie musisz odpowiadac na drażniące cię wpisy jak np. Czekolinda. Jeżeli ciągle uwazasz że nikt nie jest ci w stanie pomóc bo jesteś wykluczony to tutaj nikt ci nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość gość napisał:

A skąd wiesz że ten zaproponowany projekt by ci nie pomógł. Zwykle na takie projekty i na ludzi biorących w nich udział mops dostaje dodatkowe pieniądze. Spróbój o zwrócenie się o pomoc i poradę do fundacji dot. dorosłych autystów. Jak tego też nie chcesz to znaczy że wszystko ci nie pasuje, więc nie wiem co ty chcesz. Ciagle gadasz o wykluczeniu ze społeczeństwa a tak naprawdę ludzie niepełnosprawni pracują i żyją, jak mają przywileje w związku z niepełnosprawnością to z nich korzystają a nie ciągle narzekają że im nie pasuje coś, że są tacy biedni bo są jako jedyni wykluczeni. Sam się wykluczasz. I na forum nie klnij na ludzi. Nie musisz odpowiadac na drażniące cię wpisy jak np. Czekolinda. Jeżeli ciągle uwazasz że nikt nie jest ci w stanie pomóc bo jesteś wykluczony to tutaj nikt ci nie pomoże.

 

2 godziny temu, Gość gość napisał:

A skąd wiesz że ten zaproponowany projekt by ci nie pomógł. Zwykle na takie projekty i na ludzi biorących w nich udział mops dostaje dodatkowe pieniądze. Spróbój o zwrócenie się o pomoc i poradę do fundacji dot. dorosłych autystów. Jak tego też nie chcesz to znaczy że wszystko ci nie pasuje, więc nie wiem co ty chcesz. Ciagle gadasz o wykluczeniu ze społeczeństwa a tak naprawdę ludzie niepełnosprawni pracują i żyją, jak mają przywileje w związku z niepełnosprawnością to z nich korzystają a nie ciągle narzekają że im nie pasuje coś, że są tacy biedni bo są jako jedyni wykluczeni. Sam się wykluczasz. I na forum nie klnij na ludzi. Nie musisz odpowiadac na drażniące cię wpisy jak np. Czekolinda. Jeżeli ciągle uwazasz że nikt nie jest ci w stanie pomóc bo jesteś wykluczony to tutaj nikt ci nie pomoże.

Na terenie śląska nie ma niestety fundacji takich co pomagają autysta.

Moja mama powiedziała,że lepiej bym spróbował .

Czytałem jakie mają osoby co mają zaburzone funkcje poznawcze.Stanowia poważny problem w codziennym życiu ,rodzinnym ,zawodowym ,w pracy z ludźmi w pracy .Gdziekolwiek pójdę będą problemy .Wytatuowane są w niewidzialny sposób i są cały czas przy mnie.

 

Odnośnik do komentarza

Jestem już zmęczony tym wszystkim,że mi nic nie wychodzi .Kompletny brak możliwości pomocy sprawiło ,że nie ma możliwości ,że jest lepiej tylko gozej.

Nie widzę kompletnie już nic ,że będzie lepiej.

Strasznie się zawiodłem na siebie.

Meczy mnie to poprostu .Sam jestem pozostawiony samemu siebie .

Nic nie będzie ze mnie wcale.Mam już 24 lata i już wielkie gówno że mnie będzie .

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Autysta

Czlowieku ty piszesz calkiem ok. (robisz jakieś błedy ale do wybaczenia), znasz ortografię,  gramatykę i stylistykę, (zapewnie lepiej niz niektórzy nasi politycy),skoro tego wszystkego się nauczyłeś, to innych rzeczy z czasem też sie nauczysz tylko musisz być cierpliwy i nie załamywać się niepowodzeniami. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, vbaumbom napisał:

Pomoc psychiatry może być bardzo potrzebna, jeśli sami nie radzimy sobie z problemami. 

Bylem wiele razy i nic mi nie pomogło .Mówiłem,że jestem na marginesie spolecznym ,że nie daje rady w życiu ,bo mam autyzm i jestem nic nie wart.

Wizyta u psychiatry nic nie daje poprostu nic .

Nie potrzebna jest mi wizyta .W moim przypadku nie.Co zrobi ?Przepisze mi leki i problemy mi nie znikną i tak biorąc leki nie dam rady w zyciu.

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gość Gość Autysta napisał:

Czlowieku ty piszesz calkiem ok. (robisz jakieś błedy ale do wybaczenia), znasz ortografię,  gramatykę i stylistykę, (zapewnie lepiej niz niektórzy nasi politycy),skoro tego wszystkego się nauczyłeś, to innych rzeczy z czasem też sie nauczysz tylko musisz być cierpliwy i nie załamywać się niepowodzeniami. Pozdrawiam.

Nie znam .Nie rozumiem słowa gramatykę ani stylistyki.Pisalem wcześniejszych postach ,że nie daje wcale rady w życiu.

 

Odnośnik do komentarza

Czlowieku ty piszesz calkiem ok. (robisz jakieś błedy ale do wybaczenia), znasz ortografię,  gramatykę i stylistykę, (zapewnie lepiej niz niektórzy nasi politycy),skoro tego wszystkego się nauczyłeś, to innych rzeczy z czasem też sie nauczysz tylko musisz być cierpliwy i nie załamywać się niepowodzeniami. Pozdrawiam.    Widzisz zam źle skaopwałem zasady tego forum chociaz jakieś studia skończyłem. I przy okazji prace płytkarza i mechanika (zwłąszcza mechanika wcale nie są łatwe) mój mechanik jest dobry ale miał kilka takich zagadek, że ciężko było zgadnąć o co chodzi, gdzie jest problem.

Odnośnik do komentarza

Kurna chciałbym być zdrowy i chociaż intelektualnie w miarę sprawny.Nigdy nim raczej nie zostanę.Nie mam kompletnie zawodu .Zawsze będą ludzie się na mnie patrzeć dziwnie ,bo jestem ulomny.Ludzie będą mnie i tak odpychać bo jestem niepelnosprawny

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...