Skocz do zawartości
Forum

Psychiatra


Gość Autysta

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Autysta
W dniu 27.05.2020 o 18:44, Gość balotelli napisał:

Na przykład czego?

 

Na pewno nie jest aż tak, ale przez autyzm tak to odbierasz.

 

Z czym masz największy problem?

Ja nie mam żadnych widzimisi ,że nie jest aż tak.Wlasnie jest aż tak,bo z doświadczenia wiem.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Autysta

Czy ktoś kogoś zna kto jest metalnie umyslowo tak samo jak ja?Czy jestem skazany na to,zeby nie mieć kolegów?

Bo mnie jedna osoba bezdomna co mieszka w baraku i jest niepelnosprawna mnie odrzuciła z powodu tego,że jestem ciężko chory jak powiedziałem ,że mam autyzm.

Nie chcial ze mną gadać,bo jestem jebniety.

I mowa o tolerancji .Tolerancja jest przereklamowana jak jakiś produkt który wycofuje po czasie z produkcji .

 

Odnośnik do komentarza
Gość Autysta
4 godziny temu, ewa123 napisał:

Hej, czy ktoś słyszał coś o psychoterapii w ośrodku Forest? Znalazłam to miejsce na Rankingu Ośrodków Terapii i wygląda świetnie. Moja mam potrzebuje wsparcia, ma ktoś jakieś doświadczenia?

Tutaj nikt ci nie pomoze.A po drugie nie pisz o swoim problemie pod moim tematem nara.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Autysta napisał:

Czy ktoś kogoś zna kto jest metalnie umyslowo tak samo jak ja?

Znam kobietę z mentalnością 14 latki, pisałam o niej kiedyś, ale co to zmienia?

2 godziny temu, Gość Autysta napisał:

tutaj nikt ci nie pomoze.A po drugie nie pisz o swoim problemie pod moim tematem nara.

To ukryta reklama, pełno ich w wątkach. Nie zawracaj sobie nimi głowy.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość Autysta
3 godziny temu, Javiolla napisał:

Znam kobietę z mentalnością 14 latki, pisałam o niej kiedyś, ale co to zmienia?

To ukryta reklama, pełno ich w wątkach. Nie zawracaj sobie nimi głowy.

Ja mam gozej od niej .Przecież o tym wiesz.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gość Autysta napisał:

Ktoś inny.Ten bezdomny stwierdził ,że jestem jebniety.

Wiesz, ale nikt Ci tez nie pomoze w 1 dzien. Latami byles zaniedbywany, i ja rozumiem ze byles i jestes traktowany nieuczciwie, ze ludzie Cie odrzucali z wygody nawet, bo nie chcialo  im sie Ciebie probowac rozumiec...

Tylko ze ty musisz sie tez - niezbednie- nauczyc przyjmowac co Ci jednak inni daja, chocby uwage tutaj, doceniasz to wogole?

Jak sie tego nie nauczysz, tj przyjmowania to zapewniam ze z tego nie wyjdziesz.

Odnośnik do komentarza
Gość Autysta
9 godzin temu, Gość Agu napisał:

Wiesz, ale nikt Ci tez nie pomoze w 1 dzien. Latami byles zaniedbywany, i ja rozumiem ze byles i jestes traktowany nieuczciwie, ze ludzie Cie odrzucali z wygody nawet, bo nie chcialo  im sie Ciebie probowac rozumiec...

Tylko ze ty musisz sie tez - niezbednie- nauczyc przyjmowac co Ci jednak inni daja, chocby uwage tutaj, doceniasz to wogole?

Jak sie tego nie nauczysz, tj przyjmowania to zapewniam ze z tego nie wyjdziesz.

Chodziłem wiele razy do jednej poradni zdrowia psychicznego .To psychiatra powiedział,że funkcjonujesz jak funkcjonujesz.Jak nie dasz rady trudno .

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Autysta napisał:

To czyli jak widać w Polsce nie ma takim osobom niepełnosprawnym pomocy jak ja.

Wiele osob w Polsce nie otrzymuje idpowiedniej pomicy, od psychologicznej po medyczno zdrowotna. Jezeli chciakes tylko to udowodnic, to moge sie z Toba zgodzic.

Odnośnik do komentarza
Gość Autysta
2 godziny temu, Gość Agu napisał:

Wiele osob w Polsce nie otrzymuje idpowiedniej pomicy, od psychologicznej po medyczno zdrowotna. Jezeli chciakes tylko to udowodnic, to moge sie z Toba zgodzic.

No to dlaczego lekarz nie umie się przyznać racji,że jestem osobą wykluczona ze społeczeństwa ,oraz nie nadaje się do ludzi.Czemu im tego nie wolno napisać ?

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość Autysta napisał:

No to dlaczego lekarz nie umie się przyznać racji,że jestem osobą wykluczona ze społeczeństwa ,oraz nie nadaje się do ludzi.Czemu im tego nie wolno napisać ?

A zmueni to Twoje zycie jak Ci tak napisze?

Odnośnik do komentarza
Gość Autysta
11 minut temu, Gość Mia Khalifa napisał:

to że ma sie lekki autyzm nie jest przeszkodą

ważne żeby facet był wysoki

Nie mam lekkiego autyzmu.Jestem metalnie na poziomie 12 latka,oraz wiele innych dysfunkcji.

Chocby miałbym 165 cm ,czy 180 lub 200 cm to i tak nie jestem w stanie się usamodzielnic.

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Gość Autysta napisał:

Dadzą mi orzeczenie na stałe.

.

Tak myslalam tylko o to Ci chodzi.

Stad Twoje niestanenne pi..rdolenie, "ktos z umyslem 13latka", "osoba na etapie 13latka"...

 

Nie chce Ci sie nad soba pracowac, bo wykumkales ze latwiej Ci bedzie zyc na  orzeczeniu. A Lekarz widzi ze w ch..ja lecisz i dlatego nie daje Ci tego orzeczenia.Tobie sie nie chce pracowac nad soba, bo wiesz ze to bedzie Cie kosztowac k..rewski wysilek.

Wiec kladziesz sie na podlodze i tupiesz nogami: "ze jestes na etapie 13latka" "z umyslem 13latka" ... Do znudzenia.

 Lekarz jest nie glupi. Nikt Ci tego orzeczenia nie da. 

Od razu wyczulam przez skore ze pierdolusz tylko z tym autyzmem, jestes skrajnie niespoleczniony, i nauczyles sie naciskac innym guziki, zeby wskurac co chcesz, to jest problem.

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Agu napisał:

Tak myslalam tylko o to Ci chodzi.

Stad Twoje niestanenne pi..rdolenie, "ktos z umyslem 13latka", "osoba na etapie 13latka"...

 

Nie chce Ci sie nad soba pracowac, bo wykumkales ze latwiej Ci bedzie zyc na  orzeczeniu. A Lekarz widzi ze w ch..ja lecisz i dlatego nie daje Ci tego orzeczenia.Tobie sie nie chce pracowac nad soba, bo wiesz ze to bedzie Cie kosztowac k..rewski wysilek.

Wiec kladziesz sie na podlodze i tupiesz nogami: "ze jestes na etapie 13latka" "z umyslem 13latka" ... Do znudzenia.

 Lekarz jest nie glupi. Nikt Ci tego orzeczenia nie da. 

Od razu wyczulam przez skore ze pierdolusz tylko z tym autyzmem, jestes skrajnie niespoleczniony, i nauczyles sie naciskac innym guziki, zeby wskurac co chcesz, to jest problem.

 

Jakie w chuja kurwa lecę .Co ty pierdolisz.Przecież  nie daje rady w życiu wcale.Mam problemy ogromne z nauka.Nie wychodzi mi kompletnie nic.Gowno o mnie wiesz.

Osoba upośledzona umysłowo będzie upośledzone i nie da sobie rady w życiu.

Nie umiem się wyuczyć zawodu wogole .Takie osoby jak ja nie dawają sobie rady w życiu.

Nikt mnie nie toleruje ,że jestem chory.

Odnośnik do komentarza

Diagnoze autyzmu dostales w jeku 20 lat. Wczesniej diagnozowano Ci Aspergera. Przeszedles caly system edukacji w normalnym trybie- wszyscy cierpielismy w szkole sorry.

Ty nie masz pomyslu jak wybrnac z potrzasku zyciowego i zwyczajnie manipulujesz. A po pomoc i uwage potrafisz skutecznie siegac... Widac to na forum.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...