Skocz do zawartości
Forum

Eleverbrow opinie, cena, skład


Gość Mariola

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mariola

EleverBrow to całkiem interesująca odżywka do brwi na naszym rynku. Chciałabym poznać Wasze opinie na jej temat. Przede wszystkim chciałabym, aby tak jak zapewnia

producent pozbyć się asymetrii, a moje brwi żeby pokazały na co je naprawdę stać. Chcę mieć po prostu zdrowe i piękne brwi. O samym EleverBrow znalazłam bardzo ciekawą stronę poniżej, więc ją podsyłam i czekam na wasze opinie. Warto ją kupić?

Chcesz mieć zdrowe, mocne i gęste brwi?

Odnośnik do komentarza
Gość Sandruniamun

Ja już zamówiłam Elevebrow. Z Niecierpliwoscią czekam na kuriera i rozpoczynamy testy. Yupiiiiiiiii !

Jak przetestuje to oczywście podeślę tutaj na forum zdjecia przed/po czy warto korzystać. Jestem tym mocno podjarana. Moje brwi potzebują natychmiast pomocy.

Odnośnik do komentarza
Gość Maliczka

Z brwiami miałam naprawdę duży problem. Testowałam wiele różnych produktów, ale żaden z nich w zupełności mi nie wystarczał. Postanowiłam, więc skorzystać z Eleverbrow i co tu dużo pisać. Jestem zachwycona, a efekty są naprawdę kapitalne. Polecam każdemu.

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwunia

Z odżywki Eleverbrow  korzystam już drugi tydzień. Przyznam szczerze, że efekty naprawdę mnie zaskoczyły.

Po raz pierwszy odkąd sięgam pamięcią zauważyłam, że wreszcie coś się dzieje! Włoski bardzo ładnie się zagęściły i tak trochę jakby przyciemniły. Już kilka koleżanek pytało mnie z czego korzystam, ale to moja słodka tajemnica

ZALETY:

efekt
pędzelek
skład

cena

Odnośnik do komentarza

Mam zamiar kupić eleverbrow mojej żonie na prezent. Ma niestety problem z brwiami i ogólnie z włosami po pewnej chorobie więc chciałbym ją wesprzeć jakimś ekskluzywnym kosmetykiem. Opinie o eleverbrow są naprawdę pozytywne więc zaryzykuję !

Odnośnik do komentarza
Gość Karline

Przyznam się szczerze, że mocno myślałam nad pernamentnym jednak chyba w końcu spróbuje jeszcze z jakąś odżywką. Najwięcej pozytywnej prasy ma widzę własnie EleverBrow. Skoro jest tyle pozytywnych opinii na temat tego produktu to chyba warto będzie spróbować.

Cudownie byłoby poznać opinie przynajmniej kilku kobiet, które już są po kuracji. Wtedy czułabym się pewniej przed zakupem

Odnośnik do komentarza

Wreszcie jakiś producent pomyślał... Testowałam sporo odżywek do brwi. Żeby mówić o efektach Eleverbrow jeszcze za wcześnie, ale jedno im trzeba przyznać. Mają świetny aplikator. Nakładanie tej odżywki to czysta przyjemność.

Odnośnik do komentarza

Gdzie mogę sprawdzić pełny skład tej odżywki Eleverbrow? Byłam oczywiście na oficjalnej stronie, ale mam na myśli skład ze szczegółowymi gramaturami itd. Jeśli ktoś byłby tak miły i mi podrzucił info byłabym niezmiernie wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Gość BomBoom

Trzeba im przyznać, że aplikator zrobili kapitalny. Ta odżywka jest mega wydajna. Niby gąbeczka to taka pierdoła ale przy Eleverbrow robi naprawdę kawał dobrej roboty. Nic dziwnego, że mają takie pozytywne opinie zarówno w necie, jak i tv.

Odnośnik do komentarza
Gość Karolinakrolowa

Co tu dużo pisać to jest naprawdę świetna odzywka. Łatwo się aplikuje, starcza na bardzo długo. Cena też całkiem atrakcyjna. Myślę, że warto skorzystać z eleverbrow.

Na stronach są w większości pozytywne opinie, a to też o czymś świadczy, prawda??

Odnośnik do komentarza

A jak wygląda sytuacja z dostawą Eleverbrow? Jest w miarę szybka? Ja jak już się na coś najaram to muszę to mieć zaraz najlepiej w tej samej chwili. Jest nawet takie przysłowie. W gorącej wodzie kąpana - myślę, że to o mnie hi hi hi

Odnośnik do komentarza

Moja koleżanka miała zawsze bardzo cieniutkie brwi. W sekrecie korzystała z Eleverbrow i po 2 miesiącach byłam w szoku jak jej włoski wyrosły :P>

Długi czas nie chciała powiedzieć z czego korzysta, ale ukradkiem zajrzałam jej przez ramię jak zamawiała Elevebrow w telefonie. Teraz to cudeńko mam i ja.

Gdy skończe kurację oczywiście podzielę się swoją opinią.

Odnośnik do komentarza

Wcześniej korzystałam z Eleverlasha i byłam zachwycona. Teraz widzę, że w tej samej linii wypuścili EleverBrow, a ja właśnie szukałam skutecznej odżywki do brwi. Rzeczywistość zaskoczyła moje najśmielsze oczekiwania. Eleverbrow jest kapitalna.

Moja opinia? Cudo nad cudami. Ocena 6+ w skali 6

Odnośnik do komentarza

Szukam odżywki do rzęs i brwi. Robię rekonesans w necie i pierwsze co koszmarnie rzuca się w oczy to sztuczne pseudo opinie  odnośnie produktów firmy. Aby być bardziej wiarygodnym radzę zrobić czasem błąd stylistyczny, czy tez nie być tak elokwentnym, gdyż działania marketingu widać z daleka. I dziwnym trafem ten sam język i sformułowania są w opiniach produktu do rzęs jest również w produkcie do brwi.

Odnośnik do komentarza
Gość Sandina blog

Dotychczas korzystałam z pomocy olejku rycynowego w zagęszczeniu brwi, ale jest on dość problematyczny w aplikacji (zostawia tłusty film na skórze). W końcu trafiłam na EleverBrow do brwi i moja codzienna rutyna w dbaniu o brwi stała się łatwiejsza <3 

Przede wszystkim aplikator (patyczek zakończony taką a'la gąbką) pozwala na idealną aplikacje odżywki tylko na miejsce gdzie rosną włoski. Nie zauważyłam jakiś podrażnień na skórze, a używam jej dość długo (oczywiście tylko wtedy kiedy potrzebuję po 1-2tyg z codzienną aplikacją w tym czasie). U siebie zauważyłam, że włoski się przyciemniły (te odrastające cieniutkie), a same włoski odrastają tak w 6 dniu stosowania. To pewnie sprawa indywidualna kiedy co odrośnie, ale u mnie akurat tak było :) 

Jak to było z moimi brwiami i co stosowałam, żeby szybko odrosły (wiecie, po tej głupiej modzie wyrywania wszystkich brwi :() opisuję na moim blogu Sandina "Sposób na ładne i gęste brwi oraz ich szybszy porost" - podsyłam, bo może komuś się przyda :)

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...