Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Współżyłam z chłopakiem w swoje dni niepłodne (długo po planowanej owulacji). Nie doszło do wytrysku, jedyny kontakt bez prezerwatywy miał miejsce na początku stosunku. Mam nieregularne miesiączki, stosunkowo długie po 31, 32 dni. W ciągu ostatnich dwóch lat najkrótsza miała 26 a najdłuższa 46 dni. Mam skłonności do zapalenia pęcherza, przechodziłam je już kilkukrotnie jeden raz właśnie teraz. Umiem rozpoznać infekcje szybko i od razu wzięłam furagine dzięki czemu po trzech dniach można powiedzieć ze wszystko wróciło do normy. Niestety spoznia mi się okres, teraz jest już 38 dzień mojego cyklu. Siedem dni po planowanym terminie okresu zrobiłam test ciążowy jednak wyszedł negatywny. Nie mam żadnych objawow jak mdłości a śluz jest gesty i biały (czyli z tego co przeczytałam nie wskazuje na ciąże). Nie wiem czy martwić się o ciąże czy może jednak jest to po prostu opóźnienie wynikające ze stresu i infekcji lub jeszcze innych czynników. Dziękuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza

Musisz napisac sobie na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ekspertow ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez kiedys omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma wsrod nas az takich specjalistów którzy maja taka wiedze lekarska. Powolaj sie na forum

Odnośnik do komentarza

Zrób sobie dodatkowe testy na ciąże. Przed samym wytryskiem u faceta pojawia se preejakulat. Preejakulat to wydzielina z penisa, która pojawia się przed wytryskiem. Pojawia się w trakcie silnego podniecenia seksualnego, gdy przez dłuższy czas nie dochodzi do wytrysku nasienia. I preejakulat może zapładniać. Także na przyszłość - zabezpieczaj się i nie decyduj się na seks bez prezerwatywy jeżeli nie chcesz mieć dzieci. Z tym zapaleniem to idź do lekarza i nie lecz go na własną rękę. Nie wszystkie kobiety w ciąży mają takie same objawy. Czasami na początku ich nie ma. Dlatego zrób dodatkowe testy i idź do ginekologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...