Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to okres czy poronienie? Ostatnia miesiączka była 17 kwietnia. 27 kwietnia uprawialiśmy z partnerem seks bez zabezpieczenia, ale był to stosunek przerywany, partner nie skończył we mnie. Jednak z uwagi że to możliwy dzień owulacji zaopatrzyłam się w tabletkę escapelle. Kolejne zbliżenie było 1 i 2 maja ponownie ta sama sytuacja, wraz z wzięciem tabletki. Kolejna miesiączkę powinnam dostać 14 maja. Mam regularne cykle więc nigdy nie mialam z tym problemu. Jednak 12 maja pojawiły się u mnie brązowe uplawy a wieczorem delikatne plamienie w ciemno czerwonobrązowym kolorze, a 13 dość obfity okres, z lekkim ciągłym bólem w podbrzuszu (aczkolwiek często takie bóle zdarzały mi się podczas okresu). Nie wiem jak będzie dziś. Zastanawiam się, czy jest to normalny okres czy jednak mimo zastosowania tabletek escapelle doszło do zapłodnienia, a teraz do poronienia. Czy jest możliwość że okres przesunął się i pojawił wcześniej, np. ze stresu czy przez bardziej wzmożone ćwiczenia fizyczne? Kupiłam test ciążowy tylko zastanawiam się czy go wykonać i kiedy żeby mieć pewność. Czy w razie poronienia też pokaże pozytywny wynik? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość ania niani

Musisz napisac sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ekspertow ktorzy wspolpracuja z forum. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo tutaj nie ma lekarzy. Powolaj sie na forum

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...