Skocz do zawartości
Forum

Nicotine free opinie


Gość Zbigniewcz-sacz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zbigniewcz-sacz

Czy ktoś z państwa korzystał z Nicotine free? Chciałbym poznać opinie na temat tego produktu.

Sam palę już od blisko 20 lat i chciałbym wreszcie rzucić ten przeklęty nałóg. Moje byłe żony nigdy

tego nie pochwalały.  Napotkałem ciekawy artykuł na temat samego nicotine free.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Karoloo

A WY w jaki sposób rzuciliście palenie papierosów?  Ja sam próbowałem medytacją. To bardzo ciekawa i innowacyjna metoda, jednak w moim przypadku okazała się calkowicie bezskuteczna. Chyba jestem za mało cierpliwy :P

Teraz mam zamiar spróbować z Nicotine Free. Mam nadzieję, że kiedyś zapalę wreszcie swoejgo ostatniego papierosa.

Odnośnik do komentarza

Palenie z nicotine free rzuciłem naprawdę szybko. Wystarczył miesiąc czasu aby nie musiał brać papierosa do ust. W sumie to myślę, że sam też dałbym radę, ale jakoś nie miałem motywacji. Ostatnio chciałem taką jedną dziewczynę pocałować i powiedziała, że mi śmierdzi z buzi. To zmieniło moje życie.

Odnośnik do komentarza

Ja próbowałem rzucić palenie trzykrotnie. 2 wcześniej podejścia nie okazały się niestety zbyt skuteczne. Szczerze mówiąc zacząłem już wątpić, że kiedykolwiek mi się uda (palę 8 lat).

Dobry znajomy polecił mi Nicotine Free. Na tę chwilę jestem wolny od nałogu 4 tydzień. Zobaczymy, co będzie dalej. Czasami mam chęć zapalić.

Myślę, że na finalną opinie jest jeszcze za wcześniej, ale chce wierzyć, że tym razem mi się uda.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem kiedy ja naprawdę rzucę to palenie. Może przy jakiejś poważniej chorobie? Wtedy to będzie dla mnie priorytet. Taka motywacja to byłoby coś. Jednak mam naprawdę ciężką pracę, dużo stresu w tym wszystkim i stąd chęć sięgnięnia po kolejnego fajka. Mam nadzieję, że to nicotine free będzie dla mnie pomocne

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Mój znajomy palił blisko 25 lat. Dwie paczki dziennie i czasami mu jeszcze brakowało do końca dnia. Miał spore problemy zdrowotne. Postanowił w końcu rzucić.

Nie szło mu za bardzo. W końcu skorzystał z Nicotine Free i póki co jest wolny od nałogu już 38 dni. Jak się pewnie domyślacie jego opinia na temat tego produktu ejst po prostu wzoroowa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...