Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem z okresem. Ogólnie zazwyczaj cykl trwa u mnie 33 dni. Tym razem się spóźnia. Ostatni okres miałam 8 kwietnia. Zazwyczaj zanim go dostałam był ten specyficzny ból jajników, podbrzusza a tym razem jest cisza i co jakiś czas jest mocne "kłucie " w jajnikach, którego wcześniej nie miałam. Przez chwile podejrzewałam ciąże ale z partnerem się zabezpieczamy (18 kwietnia się kochaliśmy, owulacja by była 21/22 kwietnia) Dlatego dla pewności zrobiłam dwa testy ciążowe 9 i 11 maja oba wyszły negatywnie - przy czym nie robiłam ich bezpośrednio rano. Nie mam bólu piersi, nie wymiotuje, apetyt też się nie zmienił. Dodam, że choruje na hashimoto a kwiecień i maj były dla mnie bardzo stresujące i nerwowe przez co mogłam sobie rozregulować i tarczyce, i okres. W zeszłym tygodniu przed zaśnięciem miałam takie uderzenia gorąca przez co nie mogłam zasnąć. Chciałam jeszcze sprawdzić położenie szyjki macicy, więc wkładając palca raczej jest położona nisko, twarda, chyba zamknięta, jest na początku sucho dalej już wilgotno. Bardziej dokładnie tego opisać już chyba nie mogłam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...