Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Neestor

Dlaczego tak wyglądają moje stopy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Może ? Ja właśnie nie wiem ? Dlatego zapytałem na forum może lekarz się trafi. I podpowie. Robiłem niedawno proby wątrobowe i wyszły ok. Żadnych zmian wszystko w normie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lekarz jest w przychodni. Proszę napisać maila z prośbą o teleporadę, załączyć do maila to zdjęcie. Lekarz oddzwoni i da skierowanie na badania lub do specjalisty.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jarema

Witam tez mam takie coś co to może być ,wiesz już może ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość

Może to jakies uczulenie nie drapales się tam czasem ?, co ma wątroba do stop? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jagoda

Na Twoim miejscu udałabym się z tym problemem do dobrego specjalisty. Z tego co widzę, stopa jest również delikatnie opuchnięta. Osobiście mogę polecić Ci centrum: www.centrumnarzaduruchu.pl w Tarnowie. Zajmują się m.in. diagnostyką chodu, refleksologią oraz usługami rehabilitacyjnymi. Dysponują doświadczonym i wykwalifikowanym personelem oraz nowoczesną placówką. Myślę, że będą w stanie Ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...