Skocz do zawartości
Forum

Kocham ją ale mnie nie pociąga


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Agu najpierw celowo kłamiesz, a potem zwalasz winę na Balotetellego, bo kilka zdań to dla ciebie za dużo. Jesteś pusta i żałosna,

Uspokajam wszystkich facetów, że to co napisała Agu nie jest stanowiskiem kobiet tylko materiałem dla terapeuty. Wstydzę się za dziewczyny, które wypisują takie rzeczy. To chore :(

Po ciąży moje ciało stało się flakowate. Kochaliśmy się przy zgaszonym świetle, ale czułam, że czegoś mu brakuje. Kobiety wiedzą takie rzeczy. Nie miałam czasu na siłownię, ale trener personalny rozpisał mi ćwiczenia w domu i po dwóch miesiącach znów cieszyliśmy się wspaniałym seksem. W łóżku sama miłość nie wystarczy. Partnerzy muszą się nawzajem akceptować. Kiedy mężczyzna zawodzi, zadaniem kobiety jest zrozumienie i nieobwinianie go. Dla facetów to drażliwy temat tak jak dla nas waga i wiek i oni też nie mogą nas o to obwiniać. Na tym polega bezwarunkowa relacja, bez której nie ma miłości. Piotr nie napisał, że seks jest dla niego najważniejszy. Jest bardzo ważnym elementem związku i kiedy coś się w nim nie układa mimo uczuć, to ludzie cierpią.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Gość balotelli napisał:

A związki to wymysł kulturowy. Biologicznie nie jesteśmy do tego stworzeni. Można się do tego dopasować jeśli ktoś chce i ma predyspozycje, ale nie ma takiego przymusu i istnieją różne warianty ludzkich uczuć i emocji, a co więcej - można je modyfikować i dostosowywać do wyższych priorytetów

A dlaczego nie chcesz? Co to za wyższe priorytety?

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Gość Natalia napisał:

Agu najpierw celowo kłamiesz, a potem zwalasz winę na Balotetellego, bo kilka zdań to dla ciebie za dużo. Jesteś pusta i żałosna,

Uspokajam wszystkich facetów, że to co napisała Agu nie jest stanowiskiem kobiet tylko materiałem dla terapeuty. Wstydzę się za dziewczyny, które wypisują takie rzeczy. To chore ?

 

Przepraszam Cie kochana, ale w ktorym miejscu klamie? I w ktorym miejscu zwalam wine na Batolego?

Bo przeginasz wlasnie Ty...

A jesli piszesz o jakims "moim" stanowisku pod ktorym sie nie podpisujesz , to konkretnie o  jakim? Wzietym z mojego mosta ( zacytuj) czy z posta (rozmaitosci interpretacji) Batolego?

 

I "te kilka zdan Batolego" , ktorych nie chce komentowac, to wielowatkowe slowotoki, ktore widzi kazdy... Kto tu jest dluzej.

nie akceptuje, gdy kto snuje tezy:, czy mam problemy w zwiazkach, gdy o tym nawet nie pisze, oskarza mnie o rzucanie diagnoz nt zaburzezen, gdy pisze o tylko mechanizmach obronnych,  miwi co nadaje sie u mnue na terapie lub nie (!) ..samemu  w terapii nie biorac nigdy zadnej udzialu.... I cale, cale mnistwo spekulacji ktorych logika i sens gubi sie w gaszczu slow, slowotokow.

To jest przepraszam Cie  bezczelnosc.

Nigdzie nie napisalam Ci  ze cialo nie jest istotne moja droga, i jesli mialas klopoty z cialem po ciazy to tym samym nie neguje Twoich  (waszych z partnerem problemow).

Chcesz sie wypowiedziec... To nie odnis tego do mnie, a jesli juz to robisz, to rzucaj sliwami w byle kogo..tylko zacytuj.

Tyle ode mnie dla Ciebie na dzien dobry na tym forum.

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Bingo napisał:

 

Chciałeś by napisano tutaj "zostaw ją, bo to, bo tamto..." napisano, teraz możesz już z ulgą zrobić swoje. 

 

Dokladnie tak. Tylko ze autor nie byl swiadomy wlasnej hipokryzji zadajac to pytanie.

Nikt nie dewaluje ciala, i biologi seksualnisci tutaj. Chodzi tu tylko o  dojrzale wybory i reakcje zyciowe.

Jesli ktos ma problem po ciazy OK, jest problem, ale to nie powod dla partnera by kobiete rzucac w kat bo Panu nue staje, lub to nie to co wczesniej. Tylko o tym byla tu mowa.

 

Nikt tu nigdzie nie napisal ze cielesnosc jest nieistotna. 

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Natalia napisał:

 Kiedy mężczyzna zawodzi, zadaniem kobiety jest zrozumienie i nieobwinianie go. Dla facetów to drażliwy temat tak jak dla nas waga i wiek i oni też nie mogą nas o to obwiniać. 

Dokladnie tak, i gdybys przestudiowala ten watek dokladnie, to wiedzialabys co piszesz do kogo.

I jesli chcesz kogis uspokajac w zwiazku moimi  wypowiedziami to - jeszcze raz- odnies sie, co do ktorych?

Odnośnik do komentarza

Żal mi ciebie. Jesteś chora i przeczysz faktom. Przeczytałaś w życiu jakąś książkę? Wypowiedzi Balotellego zmieściłyby się na 3 stronach, a dla ciebie to za dużo żeby odpowiadać.  To tłumaczy twój analfabetyzm :))))

 

Balotelli napisał to co wie każdy dojrzały człowiek i seksuolodzy, a ty oskarżasz go o zaburzenia i kłamiesz, że tego nie robisz. Jesteś żałosną zakłamaną zdzirą.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Natalia napisał:

Jesteś żałosną zakłamaną zdzirą.

Ten wpis zostal zarapartowany z prosba o sprawdzenie IP.

 

Jezeli jestes matka, to tym bardziej przykre - bo tu na forum to  rzadkie,  by ktos rzucal tak miesem. 

Jaki autor wypowiedzi, tacy jego sojusznicy

2 godziny temu, TakaJakaś7 napisał:

Agu, daj spokój, po co się szarpać z narcyzami. 

Tak, dziekuje TakaJakas ?

Odnośnik do komentarza

@balotelli, nie znam Agu,widzę że macie inne spojrzenie na temat tego wątku. Ale sam przyznajesz że ta atalia jest agresywna więc   ma jakiś problem psychiczny albo jest trollem. Żadna normalna kobieta do drugiej nie odnosi się w tak chamski sposób. Merytorycznie nie odniosła się do wszystkiego co jest tutaj napisane, a odniosła się tylko do tego co się jej podoba. Inne osoby hejtuje bo jej musi być na wierzchu. To jest płytkie. Po przeczytaniu różnych wątków, zanim odważyłam się napisać muszę powiedzieć że było  nie było chyba tak chamskich wpisów i oceniania przez kobietę innych kobiet. Wątpię czy ta Natalia to kobieta. Jest i wulgarna i agresywna oraz nie przyjmuje niczego co inni do niej piszą. Uważam że bez sensu jest takie odpisywanie takim osobom jak "Natalia", i sądzę że trzeba takie osoby po prostu pomijać żeby wątek był normalnie kontynuowany przez osoby które mają w sobie i kulturę i minimum inteligencji.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, TakaJakaś7 napisał:

 po co się szarpać z narcyzami.Jak chcą to niech się dalej wymądrzają. Pewnie sami nie mogą poru... to pier... Tu na forum.

 

A niech sobie ulżą. Balotelli z tymi swoimi hektolitrami pseudo wywodów i Natalia z tą swoją anty-wiedzą. Chociaż kto wie, może to ta sama osoba, pisze dla niby-poparcia swoich tez.

@TakaJakaś7, może nie wypada się wtrącać, ale widzę że masz rację.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gość balotelli napisał:

To nie jest inne spojrzenie. To co pisze Agu wynika z jej zaburzeń. Niezrozumienie tematu, nienawiść do mężczyzn, idealizacja męskiego ideału. Chodzi 8 lat na terapię i mimo tego nadal ma tyle zniekształceń. Ja chodziłem przez 3 miesiące, ale i tak najwięcej pomogła mi wiedza z książek, dobrzy ludzie, niektórzy źli ludzie i własne przemyślenia. Ja wszystko wyjaśniłem, a ona nazwała to słowotokiem.

Przykro mi że sie nie macie inne spojrzenie na temat. Zauważyłam że lubisz komuś właśnie wytykac rzeczy które są dla ciebie niewygodne. Co nie oznacza że wszyscy inni mają ? Cieszę się że udało ci się szybciej wyjść ze swoich problemów.  Tylko weź pod uwagę że każdy zmaga się z innymi problemami i traumami. Więc może @Agu potrzebuje więcej czasu. Nie ma powodu abyśmi siebie wyzywali. Aczkolwiek coś czego sami nie widzimy w tych naszych wpisach widzą inni, więc warto to wziąć pod uwagę. Bierz pod uwagę że nie każdy ma pomoc w ludziach, tak jaką ty miałeś - i uważam to za szczęście.

9 minut temu, Gość balotelli napisał:

est agresywna, ale Agu też, tylko jej agresja jest bardziej zawoalowana. Ty też pokazałaś w swoim wątku o astrologii niekrytą agresję. Powiedziałbym, że większość kobiet wybucha w ten sposób w określonych sytuacjach. Może Natalia ma uczulenie na ludzi, którzy rżną głupa w ten sposób, a może ma okres ?

Nie wiem czemu porównujesz nas. Przecież dobrze widzisz jak wyraża się Natalia o kobietach czy tutaj czy w moim wątku.
Nie wiem w jakich sytuacjach wiekszość wybucha, natomiast uważam że są grance przyzwoitości i dobrego wychowania. Ja w swoim wątku nie napisałam nic co nie jest prawdą w stosunku do wypowiedzi Natalii. Może wziąłeś ją w obronę bo ciebie w taki płytki sposób poparła. To jest dopiero pokaz kultury i dobrego wychowania z jej strony w tym i w moim wątku.
Ja się nie lubię kłócić, ani wdawać w takie dyskusję z takimi osobami jak Natalia. Unikam ich, ale nie pozwolę sobie narobić na głowę gdy się mnie w tak chamski i bezczelny sposób obraża.

13 minut temu, Gość balotelli napisał:

To już jest twoje chamstwo i konfabulacja. Piszesz tak bo wytknęła ci błąd. To jest dopiero płytkie, a Natalia jest od ciebie inteligentniejsza co pokazałyście tymi kilkoma wpisami. W chamstwie jesteście podobne.

Wiesz jakie odnosze wrażenie że ty nie pokazałeś tutaj w watku o Piotrze swojej mądrości ani równiez kultury. Odnoszę wrażenie że kobiety traktujesz przedmiotowo. Skąd wiesz jaka jest Natalia skoro sam jej zwróciłes uwagę aby zaprzestala agresji. Tym wpisem pokazujesz że jesteś stronniczy. W zasadzie obraziłeś wszystkie kobiety tym że sam konfabulujesz. A @Agu ma jak najbardziej rację co do twoich wpisów. Co do tego w jaki sposób odpisałam Natalii to kwestia nie wytknięcia mi błędu, ponieważ nie przeczytała tematu w którym zapytałam o coś kkonkretnie. Poprosiłam aby ludzie odpowiadający w moim wątku pisali z otwartą głową. A Natalia, cóż pokazała i" kulturę i klasę". Pomijając że nie przeczytała zapewne do końca tego o co pytam. Równiez wątpię w to aby była specjalistką od Astrologii czy Kosmologii. A ponieważ przeczytałam wcześniej w jaki sposób odowiedziała  w tym wątku innym kobietom napisałam za jaką osobę ją uważam. To że stoi po twojej stronie ale watpię aby przeczytała wszystko o czym tu ludzie pisali, po prostu stwierdziła że się udzieli i komuś odpowie w chamski sposób jeżeli nie będzie się z nią zgadzał. To jest jak najbardziej popis chamstwa, wulgaryzmu i braku kultury, a przecież ty ją w tym popierasz. Więc nie róznicie się. @Taka Jakaś 7 nie napisała bezpośrednio co powinna zrobić Natalia czy ty. Więc można się tylko domyślać ? Ale widzimy wszystkie oprócz ciebie @balotelli i tej Natalii o ile to nie troll, że macie problemy ze sobą. I uważam że jednak powinieneś kontynuować terapię bo tamta terapia nic ci nie dała. Może przestaniesz uciekać o d związku. Miłego dnia ?
 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Gość balotelli napisał:

Nadużywanie przeze mnie xD w tym poście nie wynika z tego, że jestem gimbusem, tylko odnosi się do filozofii xD

Jesteś. Nie wierzysz w  zasadzie  w nic co pisza tutaj ludzie z doświadczeniem lub konretnymi pytaniami. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem ani odpowiadać na konkretne pytania, bo rozpisujesz się nie na temat ale na to co tobie się udaje najwazniejsze. Obrażasz kobiety bo musisz sobie podbudowac swoje ego, i uważasz że sam jesteś wszystkowiędzący. Jesteś albo głupi i lekceważysz kobiety, albo jesteś narcyzem który nie przyjmuje poglądów innych oraz siebie uważa za naj... N i faktycznie po przeczytaniu wątków uważam że jesteś naj... dopowiedz sobie.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Gość balotelli napisał:

Nadal konfabulujesz. Nie boli tylko irytuje jak każdy inny przejaw głupoty i skrajnego chamstwa. Zarzucałaś je Natalii, a jesteś dużo gorsza.

Nikogo nie obrażam, a ty tak. Skończyłem psychoterapię bo terapeutka uznała, że już mi niepotrzebna. Ty wciąż się okłamujesz. Skąd taka reakcja emocjonalna? Tu pomogą tylko leki bo to schizofrenia albo splątanie.

Jednak zniżę się do twojego poziomu i ci odpowiem że z ciebie jest taki "fachowiec" jak z koziej D_ trąba. Czyli jednak psychoterapeutka nie wytrzymała z tobą ? Brawo. Spróbuj wrócić na inną terapię - najlepiej zamkniętą bo przejawiasz nie tylko narcyzm ale ty jesteś tak przekonany do swoje nieomylności że to zahacza o psychopatię. Ciebie irytują wszystkie kobiety na forum. Tylko ta Natalia w tak chamski sposób ciebie broniła. Ciągnie swój do swego. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Kawa zgadza sie -  i ja popelnilam blad na poczatku wdajac sie w to. Skutek, sktsze na swoj temat co slysze..

Natomiast to jest forum psycholigiczne, niezaleznie czy nie ma tu aktywnej moderacji, to trzeba powtarzajace sie incydenty raportowac, nie ma innego wyjscia. 

Posty obrazliwe musza byc usuwane, bo zrobi sie zaraz z tego staly proceder.

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość ka-wa napisał:

Najlepszym sposobem jest nie pisanie i nie zaglądanie do takiego wątku. Totalna ignorancja. 

Trzeba stanowczo oponować wobec takich zachowań jak Agu i Kory. Widzę, że nie czytałaś postów. Agu zaatakowała Piotra, a Balotelli stanął w jego obronie i został zmieszany z błotem. Trafnie wypunktował jej negatywne zachowania, które każdy widzi i został za to obrażony. Agu unika odpowiedzi, ale obraża i manipuluje.

8 godzin temu, Gość Agu napisał:

Natomiast to jest forum psycholigiczne, niezaleznie czy nie ma tu aktywnej moderacji, to trzeba powtarzajace sie incydenty raportowac, nie ma innego wyjscia. 

 

Dobrze, w takim razie zgłoszę twoje posty. Ty jesteś chora i tego nie widzisz, ale to ty i Kora obrażacie i manipulujecie. Każdy widzi, że nie odpowiedziałyście na to co napisał Balotelli, a on szczegółowo punktuje wasze manipulacje. Wstyd mi za was bo takie zachowania rzutują na obraz kobiet, który już i tak jest w opłakanym stanie przez takie tępe agresywne dziunie, które nienawidzą mężczyzn i nie przyjmują żadnego innego punktu widzenia niż własny.

Ja od 10 lat jestem z jednym mężczyzną i doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że to kobieta musi dbać o to żeby mężczyzna jej pożądał. Agu nienawidzi mężczyzn za to, że są mężczyznami i męskiej seksualności za to, że jest związana z wyglądem. Pary muszą być dopasowane seksualnie albo się rozpadną.

10 godzin temu, Gość Agu napisał:

 Rok temu zdalam egzami do szkoly psychoterapii.

Obyś jej nigdy nie skończyła. Powinnaś żyć jak najdalej od ludzi, a zwłaszcza z problemami.

10 godzin temu, Gość Agu napisał:

Zaburzen nie mam

Hahaha skoro tak napisałaś, to na pewno! ? Każdy wariat tak o sobie myśli.

Odnośnik do komentarza

 

19 minut temu, Gość Natalia napisał:

. Agu nienawidzi mężczyzn za to, że są mężczyznami i męskiej seksualności za to, że jest związana z wyglądem. 

1. Zacytuj post ktory wskazuje ze nienawidze mezczyzn i tego ze nie akceptuje, by wyglad determinowal seksualnosc..Bo poki co spekulujesz, manipulujesz, nie mowiac o jezyku jaki uzywasz.

 

21 minut temu, Gość Natalia napisał:

. Agu zaatakowała Piotra, a Balotelli stanął w jego obronie i został zmieszany z błotem. 

 

2. Zacytuj gdzie mieszam z blotem batolego, gdzie uzywam pod jego adresem choc jedno obrazliwe sliwo. Manipulujesz. A slowa naprawde  obrazliwe  moge zacytowac Twoje.

 

27 minut temu, Gość Natalia napisał:

doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że to kobieta musi dbać o to żeby mężczyzna jej pożądał. 

 

 

Wszyscy sie tu  z tym zgadzaja ze wyglad kobiety jest wazny... i dla nikogo naprawde  nie jest niczym to co piszesz tu  Ty czy Batoli.  Zrozum.

 

Baloteli stanal w obronie tego, ze mezczyzna ma prawo pidazac za swoimi preferencjami - zgadzamy sie tu z tym .. but:

To o czym jest tu mowa to to - ze mezczyzna bierze odpowiedzialnosc -  jesli juz wiaze sie z kobieta i po latach stwierdza , ze typ " gruszka" to nie jego wybor, a po ciazy stwierdza ze obwisle juz piersi to tez juz nie to, co wczesniej.. a ze wogole to ma ochote na kogos innego dla odmiany. Bo to jest niedojrzalosc. Kropka. 

Watek,  byl nie o zaniedbanej partnerce ( wrecz przeciwnie) post byl o preferencjach, gruszka, jablko...ktore autor zignorowal na poczatku zwiazku, i nagle po latach szuka ewakuacji unikajac wlasnej odpowiedzialnosci.

Oboje Ty i batoli , projektujecie na ludzi opinie , ktorych w istocie nie wypowiadaja. Rzutujecie to na zewnatrz, wpieracie w innych postawy , ktorych w istocie Ci ludzie ni reprezentuja. 

Nie obrazilam tu Batolego, nie pisalam czy ma on zaburzenia( mimo ze on czy Ty do moich juz jestescie pewni...), nie pisalam ze nienawidze mezczyzn, ze nie rozumiem istoty wygladu w seksualnosci. Nikt tu tego nie pisal

Ciesze sie swoim wygladem. Nie jestem rowniez samotna, jak to obwiescil Batoli...  Jest mi dane cieszyc sie  naprawde wieloma rzeczami mimo trudow i zaniedban w jakich dorastalam.

Takie  osoby jak Ty czy Batoli zakladaja, ze mozna mnie w cos wmanewrowac. Nie mozna ?

 

Ty jestes w zwiazku 10 lat, batoli tego zwiazku unika i racjonaluzuje sobie tego powodu.. Chcac usilnie dyskutowac nad tymi teoriami z innymi... Znow - na zasadzie projekcji, uwiklac innych w swoje konflikty, by nie mysiec przezywac ich samotnie.

 

I stad tu ten caly konflikt... 

45 minut temu, Gość Natalia napisał:

Obyś jej nigdy nie skończyła. Powinnaś żyć jak najdalej od ludzi, a zwłaszcza z problemami.

O tym to juz nie Ty bedziesz decydowac.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Natalia napisał:

. Pary muszą być dopasowane seksualnie albo się rozpadną.

Dla nikogo  nie jest to  niczym odkrywczym. Naprawde,  Nikt tu tego nie zaoponowal. Ale Ty masz ochote z tym dyskutowac i "uzywasz mnie" jako oponenta, jakbym takie poglady przejawiala.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość Agu napisał:

Dla nikogo  nie jest to  niczym odkrywczym. Naprawde,  Nikt tu tego nie zaoponowal. Ale Ty masz ochote z tym dyskutowac i "uzywasz mnie" jako oponenta, jakbym takie poglady przejawiala.

Witaj Agu, wiesz co daj spokój bo już ta osoba obraziła kobiety i ciebie przez tą dyskusję dalej obraża. Zostaw. Olanie jest gorsze dla takich osób. Po prostu nie ma sensu. Każdy odpuścił i jej i tamtemu panu B. bo dyskusja sensowna jest niemożliwa. Każde z nich uważa że jako jedyne ma rację. Po prostu olej. Niech sobie piszą. Jak obrażanie ludzi im podnosi ich poczucie wartości to pokazują rasę. I już z resztą pokazali. Miłego dnia. ? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Agu napisał:

1. Zacytuj post ktory wskazuje ze nienawidze mezczyzn i tego ze nie akceptuje, by wyglad determinowal seksualnosc..

Cytat

Na jaki ch.. sie z nia wiazales? Nie znales swoich preferencj wczesniej? Laska ma 36 lat, czy Ty odrobinke  ja uszanowales?

I  przychodzis jak cichociemna niemota i zadajesz pytania , co tu teraz robic. A no nic 2 lata temu wziales co bylo po nosem, nie zastanawiajac sie nad konsekwencjami. a teraz bierzesze odpowuedzialniac ze  to zjebales.. bo nigdy nue powinienes tracic jej czasu w tym ukladzie.

Na co liczyles? Totalna nieidpowiedzialnosc.

Na jej miejscu urwalabym Ci jaja

To był post do Piotra. Balotelli odpowiedział rzeczowo i na temat. Odpisałaś:

Cytat

@ baloteli jest taki mechanizm obronny intelektualizacja- u Ciebie widac go jak nad dloni

Obraziłaś go nie odnosząc się do tego co napisał i zarzucając mu intelektualizację, jakbyś była autorytetem znającym cudze emocje i orzekającym co jest mądrością, a co intelektualizacją.

Cytat

Problemem mezczyzn sa nieuziemione oczekuwania:

 

1. , ze rzeczywistosc, bedzie lekka-  gladka i przyjemba jak cialo zawsze  mlodej kobiety.

2. Ze ow rzeczywistosc  go rownie gladko, przyjemnie i bez problemowo przyjmie ( jak cialo ow pieknej niewymagajacej kobiety o oczekuwanym ksztalcie bioder)

3. Ze po wszystkim chcialoby sie  najlepiej schowac jeszcze w calisci schowac do  jej lona tej - by przypomniec sobie prenetalne matczyne kolysania.

A tu dupa , z rzeczywistoscia trzeba sie mierzyc,  kobieta  stawia wymagania, i ma nie idelane biodra.

 

no klops, bo preferencje byly inne

Klops bo problem Piotra polega na czymś innym, ale ty tego nie zauważyłaś bo nienawidzisz mężczyzn.

Balotelli znów odpowiedział i zamiast się odnieść powtórzyłaś swoje wymysły:

Cytat

Dla mnie intelekualizacja jest mechanizmem ktory odcina od rzeczywistosci, poprzez odcianie sie od emocji i uczuc... U Ciebie to po prostu  s l y c h a c.

Cytat

Mezczyzna ktory przyjmuje milosc od kobiety- ten moment, kiedy to bierze.. to jest zmuerzenue sue ze swoja bezradnoscia... I dlatego to jest dla mezczyzn takie trudne.. do konca zycia niektorzy beda sue napinac i stroszyc jakby tym tancom godowym mialo nigdy nie byc konca.

A samica siedzi i juz prawie ziewa, kiefy on wreszcie "zaskoczy".

Nienawiść do mężczyzn aż się wylewa.

Balotelli znów odpowiedział, kolejny raz punktując wszystkie twoje uprzedzenia i urojenia, a ty co odpowiedziałaś? Znowu ta sama zacięta płyta i ucieczka od odpowiedzi:

Cytat

Bayotele, ja Ci pisze co slysze - intelektualizujesz.

I nie mam potrzeby Cie  do tego przekonywacbo to Twoja rzecz  czy to przyjmujesz, czy  odpowiadasz na to kolejna intelektualna tyrada. 

U osob ktore intelektualizauja tak to jest, ze nie przyjmuja wystarczajaco wszystkich bodcow  ,kontynuuja intelektualne watki, rozwijaja je, nawet jesli ta komunikacja juz nic nikomu nie komunikuje -  jest nieadekwatna dla " tu i teraz". Poza tymi falami miedzyludzkimi,  I mimo mi ze ligiczne ciaglosci sa zachowane i skladne, to komunikaty sa poza rytmem czasu, i dlatego otoczenie, niechetnie zadzierzga w  taka rozmowe. I tu na forum jest to widoczne.

Poza tym zarzucasz Balotellemu zaburzenia, a potem się tego wypierasz. Obrażasz innych, ale się wypierasz. A kiedy ktoś to wypunktuje kłamiesz, że cię obraża. Ja nazwałam cię za to zakłamaną zdzirą i to jedyny moment, kiedy ktoś cię tu obraził. Nie wytrzymałam nerwowo widząc twoje pomijanie argumentów, bo moja matka alkoholiczka tak robiła i jestem przeczulona na tym punkcie. Bądź uczciwa, to nikt nie będzie tak o tobie mówił.

2 godziny temu, Gość Agu napisał:

2. Zacytuj gdzie mieszam z blotem batolego, gdzie uzywam pod jego adresem choc jedno obrazliwe sliwo. Manipulujesz. A slowa naprawde  obrazliwe  moge zacytowac Twoje.

 

Zacytowałam. Poza tym jednym tekstem więcej cię nie obrażałam i nie widzę żeby Balotelli to zrobił. Zacytujesz? Widzę tylko, że uciekasz przed bezpośrednią odpowiedzią na jego argumenty, ale z łatwością wymyślasz pseudo diagnozy.

 

2 godziny temu, Gość Agu napisał:

To o czym jest tu mowa to to - ze mezczyzna bierze odpowiedzialnosc -  jesli juz wiaze sie z kobieta i po latach stwierdza , ze typ " gruszka" to nie jego wybor, a po ciazy stwierdza ze obwisle juz piersi to tez juz nie to, co wczesniej.. a ze wogole to ma ochote na kogos innego dla odmiany. Bo to jest niedojrzalosc. Kropka. 

Wymyślasz. Nikt nie pisał o takim przypadku. Piotr zakochał się od pierwszego wejrzenia i nie planował związku z tą dziewczyną. Napisał, że jest starsza, to zaczęłaś wymyślać teorie o matkowaniu. Potem zmieniłaś wersję na niedojrzałość podczas wiązania się, a on napisał w pierwszym poście, że to było od pierwszego wejrzenia. To Balotelli nie napisał tego co mu zarzucasz i dlatego stanęłam w jego obronie.

2 godziny temu, Gość Agu napisał:

Watek,  byl nie o zaniedbanej partnerce ( wrecz przeciwnie) post byl o preferencjach, gruszka, jablko...ktore autor zignorowal na poczatku zwiazku, i nagle po latach szuka ewakuacji unikajac wlasnej odpowiedzialnosci.

 

Nie szuka ewakuacji tylko zwraca się z prośbą o pomoc, bo ją kocha. Gdyby chciał zerwać, to by zerwał i nikogo by nie pytał. Balotelli trafnie to podsumował.

2 godziny temu, Gość Agu napisał:

Oboje Ty i batoli , projektujecie na ludzi opinie , ktorych w istocie nie wypowiadaja. Rzutujecie to na zewnatrz, wpieracie w innych postawy , ktorych w istocie Ci ludzie ni reprezentuja. 

 

Jedyną osobą, która tak robi jesteś tutaj ty.

2 godziny temu, Gość Agu napisał:

Nie obrazilam tu Batolego, nie pisalam czy ma on zaburzenia( mimo ze on czy Ty do moich juz jestescie pewni...), nie pisalam ze nienawidze mezczyzn, ze nie rozumiem istoty wygladu w seksualnosci. Nikt tu tego nie pisal

 

Cały czas go obrażasz, ale nie widzę żeby on obrażał ciebie. Wypierasz się. Napisałaś, że ma zaburzenia, ale wypierasz się. Dlatego cię zaatakowałam bo robisz dokładnie to samo co moja matka alkoholiczka, którą tato wyrzucił z domu. Twoje zaburzenia są aż nadto widoczne.

2 godziny temu, Gość Agu napisał:

Ty jestes w zwiazku 10 lat, batoli tego zwiazku unika i racjonaluzuje sobie tego powodu.. Chcac usilnie dyskutowac nad tymi teoriami z innymi... Znow - na zasadzie projekcji, uwiklac innych w swoje konflikty, by nie mysiec przezywac ich samotnie.

Całe to zdanie jest twoją projekcją wynikającą z zaburzeń. Balotelli nie wydaje się mieć z tym problemu. To ciebie boli jego zdanie i dlatego próbujesz je deprecjonować. To jest twoja wielka projekcja i zobaczy ją każdy kto przeczyta twoje posty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...