Skocz do zawartości
Forum

Niski facet


Gość Seba

Rekomendowane odpowiedzi

Czy niski facet majac 177cm wzrostu może znaleźć dziewczyne ?Kurcze nawet kobiety niskiego wzrostu pomiędzy 150-160 cm patrzą się na chłopaków normalnego wzrostu pomiędzy 180 a 190cm.

Wkurza mnie to ,że jestem taki niski .

Czy ktoś ma z tym problem ?

Odnośnik do komentarza

..na wzrost nie masz wplywu. tak jak  na wielkosc piersi dlugosc penisa  dlugosc nog czy typ budowy sylwetki- duza lub drobna. i wyglad twarzy :)

dlatego  postaraj sie tym nie przejmowac, mozesz nadrabiac innymi fajnymi cechami. badz meski i honorowy ,spraw by kobiety w twoim towarzystwie czuly sie dobrze.adoruj je. tylko nie wszystkie naraz bo to  jest slabe.i zniecheca totalnie.ja spotykalam sie i to dosc dlugo z facetem ktory srednio mi sie podobal wizualnie  szczerze mowiac ale super nam sie gadalo.gdy stal mi sie bliski nawet na swoj sposob zaczal mi sie podobac. nie obraz sie ale to predzej faceci szukaja modelki nawet gdy sami wygladaja kiepsko.maja wieksze wymagania i bardzo skupiaja sie na wygladzie. dlatego jestes w lepszej sytuacji niz kobieta mimo wszystko :)   mozesz byc szarmancki zabawny  i raz jeszcze podkresle honorowy dobrze traktuj ludzi, pokazuj kobiecie ze Ci sie podoba,  a beda Toba zainteresowane.chyba ze tak jak wspomnialam wyzej masz wymagania absurdalne i szukasz idealnej kobiety,patrzysz glownie na wyglad to wtedy sie nie dziw ze sie zniechecaja i tez szukaja lepszych od  Ciebie.  nie baw sie ich uczuciami, spraw by przy tobie czuly si ebardzo kobieco. nie raz i nie dwa widzialam fajne kobiety z mniej fajnymi mezczyznami, na odwrot tez choc rzadziej .ale da sie. zawsze mozesz wygladaj jeszcze lepiej, badz zadbany ladne perfumy to tez plus, i mozesz zadbac o sylwetke :)   sila i meskosc jest podniecajaca , i moze przyslonic fakt ze facet nie jest super wysoki.   mi by to chyba az tak nie przeszkadzalo, jesli facet bylby do rzeczy :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Dora napisał:

..na wzrost nie masz wplywu. tak jak  na wielkosc piersi dlugosc penisa  dlugosc nog czy typ budowy sylwetki- duza lub drobna. i wyglad twarzy ?

dlatego  postaraj sie tym nie przejmowac, mozesz nadrabiac innymi fajnymi cechami. badz meski i honorowy ,spraw by kobiety w twoim towarzystwie czuly sie dobrze.adoruj je. tylko nie wszystkie naraz bo to  jest slabe.i zniecheca totalnie.ja spotykalam sie i to dosc dlugo z facetem ktory srednio mi sie podobal wizualnie  szczerze mowiac ale super nam sie gadalo.gdy stal mi sie bliski nawet na swoj sposob zaczal mi sie podobac. nie obraz sie ale to predzej faceci szukaja modelki nawet gdy sami wygladaja kiepsko.maja wieksze wymagania i bardzo skupiaja sie na wygladzie. dlatego jestes w lepszej sytuacji niz kobieta mimo wszystko ?  mozesz byc szarmancki zabawny  i raz jeszcze podkresle honorowy dobrze traktuj ludzi, pokazuj kobiecie ze Ci sie podoba,  a beda Toba zainteresowane.chyba ze tak jak wspomnialam wyzej masz wymagania absurdalne i szukasz idealnej kobiety,patrzysz glownie na wyglad to wtedy sie nie dziw ze sie zniechecaja i tez szukaja lepszych od  Ciebie.  nie baw sie ich uczuciami, spraw by przy tobie czuly si ebardzo kobieco. nie raz i nie dwa widzialam fajne kobiety z mniej fajnymi mezczyznami, na odwrot tez choc rzadziej .ale da sie. zawsze mozesz wygladaj jeszcze lepiej, badz zadbany ladne perfumy to tez plus, i mozesz zadbac o sylwetke ?  sila i meskosc jest podniecajaca , i moze przyslonic fakt ze facet nie jest super wysoki.   mi by to chyba az tak nie przeszkadzalo, jesli facet bylby do rzeczy ?

pozdrawiam

Muszę ciebie rozczarować nie jestem osobą która była w związku.No na dodatek jestem niepelnosprawny.

Odnośnik do komentarza

Niskie kobiety są też atrakcyjne widziałem dziewczynę 23lata 160cm a była bardzo ładna .Twarz ,oczy ,figura ,bardzo zgrabna.Boze to był mega cud normalnie każdego faceta by miała.

Nie musi być kobieta przecież wysoka ,żeby być atrakcyjna.Niestety mi się różne podobają nie patrzeć na wzrost.Nie jestem osobą co łatwo się zakochuje w kimś .Nie byłem nigdy w związku.

Odnośnik do komentarza

widzialam pary gdzie on byl niepelnosprawny a razem z nim byla atrakcyjna kobieta. to sie zdarza czesciej niz myslisz . mozna soba zafascynowac kobiete,ale do tego musisz sie przelamac troche w siebie uwierzyc    i stac sie atrakcyjnym facetem i rozmowca. jesli ktos ma charyzme to przekona do siebie kazdego. wiadomo ze nie kazdy z nas taki bedzie, ale mozna i warto nad soba pracowac. uwazam ze niepelnosprawnosc nie wyklucza Cie jako faceta.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...