Skocz do zawartości
Forum

Paniczny lęk przed wypadaniem zębów


Gość dziewczynazriverdale

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dziewczynazriverdale

Serio.

Wszystko zaczęło się od tego kiedy jadłam dużo twardych cukierków i nagle złamała mi się czwórka, jadłam kolacje i nagle poczułem chrupnięcie w buzi. Czwórka po prawej stronie złamała mi się pionowo co źle wyglada, a przez wirusa nie mogę iść do dentysty tego naprawić ? Ząb najwidoczniej był już ułamany i kiedy jadłam kolacje po prostu odpadł, został tylko mały kawałek ? Marzę o tym żeby już zrobić coś z tym zębem ale przez wirusa nie mogę ? No i od tamtego momentu jestem przewrażliwiona na punkcie zębów. Dzisiaj nie mogłam spać rano bo teraz mam wrażenie że jedna z moich jedynek przesunęła mi się mocno do tyłu ? Aż mam szparę... Nie wiem czy to już moje urojenia czy co, ale się boję... Szczególnie że gdyby coś mi się stało, wizyta u dentysty jest teraz niemożliwa przez tego cholernego wirusa ? Przez to wszystko mam teraz fobie przed jedzeniem, ciagle też wkładam rękę do buzi i macam tego zęba, dosłownie non stop ? Zaczęłam sobie wmawiać już różne dolegliwości w jamie ustnej, dodam że jestem hipochondrykiem i mam nerwicę co kończy się często to u mnie wręcz atakiem paniki. Dodam że często zaniedbywałam mycie zębów, potrafiłam nie być ich długi czas a teraz boję się, że będę mieć konsekwencje ? Dzisiaj przysięgłym sobie że nie opuszczę już żadnego mycia, chce to wszystko jakoś odratować ? Ale z moją nerwicą ciagle mam przez to ataki paniki, ciagle mam to w głowie, strach przed tym że coś mi się stanie z tym zębem... Ząb się na szczęście nie rusza ani nic z tych rzeczy, ale i tak się boję i mam takie dziwne uczucie w jamie ustnej, tam gdzie mam tego zęba... U mnie przeszło to już w fobie przed jedzeniem, wolę pić niż jeść bo jeść się boję, bardzo uważam jak jem. Czy to już obsesja? ? Zaczęłam sobie już wkręcać nawet nowotwory od tego mojego zaniedbywania ?

Dodam że zęby są moim strasznym kompleksem ? Chce mi się płakać...

 
  •  
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...