Skocz do zawartości
Forum

Garisell na worki pod oczami - czy działa?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Szukam wieści na temat tego kremu, bo jestem ciekawa tego jak faktycznie się sprawdza na takie dość spore worki pod oczami.

Wiadomo, ciężko jest znaleźć coś dobrego, co sama na sobie sprawdziłam, co wiązało się z tym, że miałam na przykład zaczerwienione oczy po nich, jeszcze bardziej spuchnięte itp.

Przerzuciłam się na szukanie kremu jakiegoś naturalnego bez zbędnych dodatków, które są po to by niby czarować, a nie działają.

Ewentualnie są na dnie składu, że nie mają szansy się przebić, co jest super częste. Jestem już lekko podejrzliwa i wolę się podpytać czy warto czy nie i czy ktoś może sprawdzić kosmetyk pod kątem właśnie tego składu. 

Pozdrówki! 

Odnośnik do komentarza

Zanim kupisz kolejny krem, zastanów się czy twoje worki wynikają z przemęczenia, czy masz je od zawsze ? Ponieważ jeśli genetycznie masz cienie pod oczami to najprawdopodobniej dzieje się tak w wyniku zbyt cienkiej warstwy skóry w tym miejscu i żaden krem ci na to niestety nie pomoże, co najwyżej jakiś zabieg medycyny estetycznej. Mówię z doświadczenia, bo ja też wydałam majątek na różne kremy i bezskutecznie...

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że mam odkąd zaczęłam faktycznie coraz częściej siedzieć przed komputerem i pisać magisterkę. Sen mam w porządku bo śpię te 7 godzin dziennie, ale właśnie jak tak siedzę dłużej przed komputerem i dajmy na to tkwię przed książkami i laptopem 5-6 godzin dziennie tak pojawił mi się ten problem ;/ Wydaje mi się, że prędzej czegoś takiego w ogóle nie miałam..

Odnośnik do komentarza

Serio to jest z Polski kosmetyk? ? Nigdy nie słyszałam o tej firmie.. A co testowania to mnie zaskoczyłaś, ale to jest dla mnie super sprawa, bo zawsze chciałam przejść na takie bardziej etyczne kosmetyki, także to by była dobra opcja. Mam jeszcze pytanie: co tam jest nawilżającego i co działa na podpuchnięcie oczu? Byłabyś taka miła i być mi powiedziała jak to jest?

Odnośnik do komentarza

Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Yeast Extract, Coffea Arabica Seed Oil), Echinacea Angustifolia Meristem Cell Culture, Prunus Domestica Kernel Oil, Cucumis Sativus Seed Oil, Theobroma Grandiflorum Seed Butter.. To jest tam głównie nawilżające... Ale praktycznie wszystko jest na to by właśnie Ci nawilżyć, ochronić skórę, tworzyć kolagen, rozjaśnić, usuwać opuchliznę. No praktycznie wszystko. Sorry, ze się tak wtrącam, ale z ciekawości chciałam sprawdzić co tam jest i wygląda na coś co może pomóc.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.05.2020 o 08:30, springsun napisał:

Serio to jest z Polski kosmetyk? ? Nigdy nie słyszałam o tej firmie.. A co testowania to mnie zaskoczyłaś, ale to jest dla mnie super sprawa, bo zawsze chciałam przejść na takie bardziej etyczne kosmetyki, także to by była dobra opcja. Mam jeszcze pytanie: co tam jest nawilżającego i co działa na podpuchnięcie oczu? Byłabyś taka miła i być mi powiedziała jak to jest?

jest z pl ? sprawdzałam to przed zamówieniem.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy jest się jeszcze nad czym zastanawiać.. Zobaczymy co wyniknie, zamówiłam wczoraj, więc dzisiaj już powinno wyjść zamówienie od nich. Będę testowała i zobaczymy czy mi pomoże. To że jest z Polski to jest fajne, bo teraz jest tak jak jest, że wolę iść w nasze rzeczy niż jakieś korańskie rzeczy, gdzie maja dużą reklamę a działanie słabe (miałam maseczki 2 firm i były nic nie robiące), zwłaszcza że mamy sporo fajnych marek. Zobaczymy czy garisell będzie kolejną z nich. Mnie mocno nastawiacie na to, że będzie mega ? Pewnie odezwę się za jakiś czas co i jak. Pozdrówki i dzięki! ❤️ 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...