Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 30lat i dwa tyg zrobiłam test ciazowy wyszedł pozytywnie potem wizyta u lekarza ciąża...ostatnioa miesiaczka 15 marca. dodam że przez tydzień przed wizytą u lekarza delikatnie plamilam na brązowo zadzwonilam do lekarza stwierdził że to normalne i żeby przyjść na umówioną wizytę... Minęło 2,5 dnia od wizyty u lekarza zaczął mnie bolec brzuch przypominając skurcze przed miesiaczka do tego doszło plamienie z tym że już zwykła czerwona krew. Oczywiście lekarz i szpital... Leżę już 4,5 dnia na kroplowkach rano wieczór kapsulki dopochwowe.. I co wieczór zastrzyki przeciwko zakrzepowi... Dziś rano będąc w toalecie zobaczyłam że coś ze mnie polecialo lekarze też myśleli że jest po wszystkim jednak po zrobieniu usg niby dalej maleńki owoc w macicy. Dodam że bóle brzucha ustaly ale to plamienie krwawienie nadal się utrzymuje jest mniejsze ale nadal jest leżąc jest go nie dużo korzystając z toalety jest więcej... Dodam że leżę w niemieckim szpitalu i za bardzo nie rozumiem co to się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość s...4

Jednak to było poronienie... To co było widoczne na usg to były jedynie resztki które i tak wypadły tego samego dnia wieczorem... Następny dzień badanie krwi usg diagnoza brak ciąży.... Zabieg lyzeczkowania i dom... Ale już bez dzidzi... ?I tak to skończyły się wszystkie nadzieje ze będzie dobrze 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...