Skocz do zawartości
Forum

lifting


Gość anhha

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się zdecydowałam na lifting w gabinecie medycyny estetycznej WellDerm w Warszawie i efekty są mega dobre. Zabieg robiłam kilka lat temu i efekty się wciąż utrzymują. Miałam robiony Happy Lift, który wykorzystuje substancję G, która powstaje w procesie wchłaniania nici i stymuluje skórę do namnażania kolagenu i dzięki temu skóra jest jędrna, elastyczna, uniesiona i nawilżona, polecam gorąco. 

Odnośnik do komentarza
Gość Karolka

Zdecydowanie warto. Skorzystałam z usług Esderm (wrocławska klinika) i jestem bardzo zadowolona. Poddałam się zabiegowi HIF (lifting bez skalpela) i krótko mówiąc strzał w 10. Z mojej twarzy na dobre zniknęły zmarszczki, teraz z przyjemnością patrzę w lustro i codziennie zachwycam się efektami!

Odnośnik do komentarza
Gość zadowolona

Genialną alternatywą klasycznego liftingu jest zabieg nićmi Happy Lift. Daje efekt odmłodzenia bez konieczności wykonywania zabiegu chirurgicznego. Sama przechodziłam go u dr Sułowicz w SCM estetic przy ul. Grzegórzeckiej. Także jeżeli wahasz się czy wykonywać inwazyjny zabieg jakim jest lifting, Happy Lift jest dla Ciebie idealne!

Odnośnik do komentarza

Sama też miałam robiony lifting. Byłam na zabiegu u dr Łątkowskiego z kliniki w Polanicy-Zdroju i mogę go śmiało polecić. To bardzo dobry specjalista, profesjonalnie podszedł do tematu, dzięki niemu moja twarz jest obecnie wygładzona, cała zwiotczała skóra zniknęła, dzięki czemu wyglądam o wiele młodziej. Nie widać żadnych blizn, ani niczego takiego, czuję się świetnie. Cenowo wyszło korzystnie, zwłaszcza za tak wysoką jakość usługi. lekarz był bardzo kontaktowy, wszystko mi dokładnie wyjaśnił i opisał, warto pójść właśnie do niego. 

 

Odnośnik do komentarza

Sama miałam robiony lifting, ale szczerze mówiąc bałam się iść do chirurga, bo jednak wycinanie skóry jest straszne same w sobie. Dlatego ja skorzystałam z zabiegu liftingu nićmi liftingującymi w salonie urody Esthe w Lublinie. To jest o wiele mniej inwazyjna metoda, no i też tańsza, a efekt utrzymuje się przez długi czas. Zabieg jest wykonywany przez profesjonalistę, świetnego lekarza, który ma kompetencje i zna się na tym co robi, wszystko jest całkowicie bezpieczne, a efekt przyjemny dla oka ;), polecam. 

 

Odnośnik do komentarza

Tez byłam na liftingu i dr Łątkowskiego i zdecydowanie go polecam. Jest bardzo rzetelny i kompetentny, wszystko mi wcześniej, na konsultacji, wytłumaczył, opisał, powiedział co i jak. Sam zabieg oczywiście się udał, lifting miałam na szyi i twarzy, skóra jest ładnie wygładzona, naciągnięta, a przy tym nie wyglądam sztucznie. Efekt jest piękny, a cenowo wyszło korzystnie, polecam. 

Odnośnik do komentarza

Również byłam na wampirzym liftingu osoczem bogatopłytkowym, ale u sprawdzonego już przeze mnie chirurga - dr Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu http://www.knackclinic.com/. Efekt jest super! Skóra wygląda przepięknie, nie mam problemów z cerą i w końcu nie czuję takiego uczucia ściągnięcia, jak wcześniej, wręcz teraz jest fajnie odżywiona i elastyczna, a zmarszczki zniknęły. Chirurg spisał się na medal, nie mam mu nic do zarzucenia, polecam go gorąco. Również byłam na wampirzym liftingu osoczem bogatopłytkowym, ale u sprawdzonego już przeze mnie chirurga - dr Knakiewicza z Knack Clinic we Wrocławiu http://www.knackclinic.com/. Efekt jest super! Skóra wygląda przepięknie, nie mam problemów z cerą i w końcu nie czuję takiego uczucia ściągnięcia, jak wcześniej, wręcz teraz jest fajnie odżywiona i elastyczna, a zmarszczki zniknęły. Chirurg spisał się na medal, nie mam mu nic do zarzucenia, polecam go gorąco. 

Odnośnik do komentarza

Ja jeszcze nie miałam liftingu, ale nie wykluczam, że za jakiś czas skorzystam. Lubię korzystać z medycyny estetycznej i w odpowiednim wieku po prostu sięgnę po takie rozwiązanie. Wiem, że sporo kobiet korzysta z takiego zabiegu i bardzo chwalą sobie efekty. Na dzień dzisiejszy korzystam z zabiegów w Klinice Elite w Warszawie. Jeśli będzie pora na lifting to też pewnie tu zrobię, bo mam do nich zaufanie. Nawet trafiłam na ich stronie na cały artykuł dotycząc liftingu. Rzuć okiem tu https://www.elite.waw.pl/chirurgia-plastyczna/lifting-twarzy/ , może przydadzą Ci się te informacje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...