Skocz do zawartości
Forum

ROZSTĘPY


Gość mera

Rekomendowane odpowiedzi

Ja stosowałam różne smarowidła, itp, a pomogła mi tylko terapia w WellDerm w Warszawwie. Tam wykupiłam pakiet anty rozstępy, który trwa 3 miesiące, podczas których wykonywanych jest 9 zabiegów na 6 spotkaniach. Te zabiegi działają cuda moje rozstępy zniknęły, w ogóle ich nie widać, a skóra prezentuje się bosko, polecam. 

Odnośnik do komentarza
Gość Happy Milena

Na rozstępy tylko biodermogeneza! Jakież ja miałam przez to kompleksy...największy problem miałam z tymi na plecach (za szybko rosłam :() i na udach. Jestem ekspertem w kosmetykach na rozstępy i mogę wskazać wszsytkie, które NIE DZIAŁAJĄ! Nie dajcie się nabrać...trzeba pamiętać, że medycyna estetyczna to nie tylko botoks i operowanie nosa o czym sama się przekonałam. Z całego serca polecam warszawską klinikę Estetica Nova, jestem na półmetku i szczerze nie pamiętam kiedy ostatnio miałam tak ładną skórę, linie są dużo jaśniejsze i gładsze. Aż chce mi się płakać na myśl co będzie po komplecie zabiegów, nie mogę się doczekać. Może jeszcze tego lata uda mi się zaprezentować efekty na plaży, kto wie ?

Odnośnik do komentarza

Niestety ale jeśli liczysz na to, ze kosmetyki pomogą to się zawiedziesz. Kosmetyki są dobre na nawilżenie skóry ale nie pomogą jeśli chodzi o poważniejsze problemy ze skórą takie jak rozstępy. Tutaj może pomóc jedynie medycyna estetyczna. Zabiegi również nie usuną ich  w 100% ale będą w stanie je znacznie zmniejszyć. Oraz sprawić, ze będą bledsze oraz płytsze.

Poczytaj sobie o zabiegach:

https://www.dynasplint.com.pl/jesli-masz-problemy-ze-skora-rozwaz-zabiegi-medycyny-estetycznej/

Najlepiej będzie tutaj po prostu skontaktować się z lekarzem medycyny estetycznej, który doradzi co robic. 

Odnośnik do komentarza

Kolagen do smarowania i cwiczenia np tabate polecam. U mnie podzialalo. Cwiczenia z Trener Łukasz Choiński ma na fb strone cwicze z nim na zywo treningi 2x dziennie i kazdy trening jest inny. To tylko 30min z rozgrzewka i rozciaganiem po. A kg leca w dol. Dupcia i cycki w gore  do tego brzuch smaruje kolagenem i jest duza poprawa. Rozstepy sa juz prawie nie widoczne a bylo ich duzo i duze przytylam w ciazy ok 19kg i tylko w brzuch mi szlo. 

Z kremów polecam Strialys: https://www.slowopodlasia.pl/wiadomosci/9381,krem-na-rozstepy-jaki-krem-wybrac

Nie zlikwiduje rozstępów całkowicie ale sprawi, że będą mniej widoczne oraz bardziej płytkie. 

Odnośnik do komentarza

Dobrze nawodniona skóra jest bardziej elastyczna i tym samym mniej podatna na powstawanie rozstępów, ja sama jednak nie uniknęłam ich powstania bo dodatkowe kilogramy zrobiły swoje ale później stosowałam Contratubex żel, on ładnie rozjaśnia przez co rozstępy są mniej widoczne. 

Odnośnik do komentarza

Na rozstępy nie ma rady, trzeba wybrać się na zazbieg laserowy koniec kropka. Na pewno kremy nieco pomagają szczególnie w ciązy, jednak jak chcemy pozbyć się rozstepów na stałe to laser wchodzi jedynie w grę. ja robiłam zabieg MEDLITE C6 w klinice Elite, efekty super, rozstępny prawie niewidoczne. Opieka medyczna ok, koszty standardowe.

Odnośnik do komentarza

Może zabieg osoczabogatopłytkowego podawanego przy pomocy mezoterapii lub mezoterapia igłowa jakimś koktajlem z kolagenem. Na pewno bedzie konieczne wykonanie serii zabiegów. 

Polecam udać się na konsultacje do Polskiego Instytutu Medycyny i Kosmetologii. Jest to instytucja szkoleniowa, ale na szkolenia np z zakresu mezoterapii iglowej zawsze potrzebują modelek, aby lekarze mogli wykonać zabieg praktycznie. https://pimik.pl/szkolenia/prp-prp-prp-i-laczenie-poszczegolnych-frakcji-z-ha-lub-produktami-do-mezoterapii-iglowej/ 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...