Skocz do zawartości
Forum

Długotrwały ból gardła/języka z jednej strony


Gość afx779

Rekomendowane odpowiedzi

Gość afx779

Witam, moim problemem jest dlugotrwały (ok. 5 miesiecy) ból gardła/języka (ciężko mi określić dokładną lokalizację). Trwa on prakrycznie cały czas jednak ma różne natężenie, są dni lepsze i gorsze. Dodatkowo od kilku tygodni czuję czasem pieczenie z lewej strony jamy ustnej oraz gdy przejadę palcem po nasadzie języka czasami czuję dziwny zapach nieporównywalny z niczym innym bijący właśnie z tej strony języka. Widać też biało-żółty osad na języku, próbowałem leczyć przeciwgrzybiczo, nie pomogło. Konsultowałem się z dentystą i dwoma laryngologami, żaden nie stwierdził niczego niepokojącego, oprócz infekcji. Zrobiłem wymaz z gardła pod kątem bakterii (ujemny) oraz badania krwi: morfologię crp aso wszystko wyszło prawidłowo z wyjątkiem limfocytów, które mnie zaniepokoiły (górna granica normy to 45% u mnie wyszlo 57,8). Moje pytanie brzmi, czy może to być rak gardła bądź języka? Mam 16 lat.

Odnośnik do komentarza

Hejka. Także jestem zdania, że przede wszystkim powinno się znaleźć dobrego laryngologa. Nie ma co na zapas się martwić tylko działać. Moja znajoma jak miała podobny problem to zapisała się na wizytę do laryngolog Warszawa którego znalazła w tej klinice  https://optimum.pl/glowa-i-szyja/konsultacje/laryngologia Dzięki temu okazało się to zwykłą błahostką tylko, że musi chodzić na regularne wizyty kontrolne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...