Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość a...2

ostatni okres mialam 26 marca.Potem wspolzylam z prezerwatywa 11 kwietnia ale prezerwatywa nie pękła.Do tej pory nie mam okresuper Dodam że mam tylko prawy jajnik,lewy mam usunięty gdyż miałam torbiel skorzysta. Cykle mam ok 28-29 dni.Robiłam test po dacie okresu a dokładnie 15 dni po współczuciu i negatywny.Po 3 dniach zrobiłam kolejne dwa i tez negatywne.Dodam ze przez 3 dni bardzo bolał mnie jajnikt, utrudniał mi wręcz funkcjonowanie.Bol przechodził na tył pleców jakby w nerke.Było to ostre klucie. Piersi miałam bardzo bolace i tkliwe. Trądzik się pojawił. Ból jajnika ustąpił i piersi z dnia na dzień przestaly bolec i są miękkie a okrwsu brak.W lutym miałam cytologia która wykazała niespecyficzna flora czy cis takiego. Stretu trochę mam bo mam problem który cały czas siedzi mi w głowie. Dodam również ze często miewam problemy z pecherzem a lekarz ginekolog wykrył polip w pecherzu.mam tez miesniaki na macicy.Czy one moga byc przyczyna?Proszę o pomoc co to może być..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...