Skocz do zawartości
Forum

Alergia po 40 tce


Gość Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od około 2 lat zmagam się z ciągłym katarem, kichanie też oczywiście jest, niezależnie od pory roku. Od około roku biorę Allegrę i czasami pomaga, czasami nie. Ostatnio wygląda to tak, że po przebudzeniu mam napad kichania - uporczywe kręcenie w nosie, do tego dochodzą nawet swisty przy oddychaniu i kaszel plus lzawienie i ogólne uczucie opuchniecia. Po zażyciu allegry, czasem biorę też Ibum zatoki, taki napad mija. Jednak katar pozostaje. Zrobiłem podstawowe testy na alergię i nic nie wyszło. Miałem mieć drugi etap testów - pokarmowych, ale przyszła epidemia i testy poszły gdzieś. Może potrzebuję bardziej specjalistycznych testów? Lub innych leków. Proszę o poradę, bo dolegliwość jest naprawdę uciążliwa 

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry,
Przyznam, że mam podobny problem (z wyjątkiem, że mam 20 lat) i również robiłam sobie testy (około rok temu). Wyszło mi, że nie jestem na nic uczulona. Dermatolog stwierdził, że powinnam zrobić sobie testy na metale ciężkie (niestety jakoś nie miałam czasu, ale akurat te metale są wszędzie, więc można spróbować)

Odnośnik do komentarza

U mnie też się problem zaczął po 40 tce, ale poszłam do alergologa do panoramy Radzymin i już wiem co i jak na szczescie. Bardzo mi pomogli i przepisali odpowiednie lekarstwa, które po prostu świetnie niwelują przykre objawy alergii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...