Skocz do zawartości
Forum

Moje paznokcie ? Czy można temu zaradzić ?


Neestor

Rekomendowane odpowiedzi

Takie paznokcie to grzybica,trzeba to koniecznie leczyć. Jest taki bardzo skuteczny zakwaszający płyn Excilor, smarujesz nim paznokcie rano i wieczorem aż odrosną zdrowe, będzie to trwało około 3-4 miesięcy. Mnie pomogło, pozbyłam się grzybicy.

Odnośnik do komentarza

 

Całe szczęście ja nie mam takiego problemu, bo faktycznie taka dolegliwość jest uporczywa i czasem trudna do zwalczenia. Ja swoje paznokcie mogę traktować każdym rodzajem manicure, ponieważ są zdrowe i zadbane. Akurat chcę sobie pomalować i szukam dobrego topu hybrydowego. Najprawdopodobniej wybiorę jakiś z tej oferty lakieryhybrydowe.pl/pl/c/Topy-hybrydowe/363 .

Odnośnik do komentarza

Polecam udanie się do Centrum Stopy w Warszawie albo w Łodzi. Pani Agnieszka opracuję paznokcie i wytłumaczy krok po kroku jak trzeba postępować w takim przypadku. Sam miałem taką dolegliwość i cieszę się, że trafiłem na tą przychodnię. Jest możliwość zakupienia od razu preparatów potrzebnych do pielęgnacji stóp, z czego skorzystałem ale także można je kupić w zwykłej aptece. Jeszcze raz POLECAM!

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że zawsze można sobie jakoś poradzić! Jeśli Twoje paznokcie potrzebuję odbudowy i regeneracji, bo są łamliwe, zniszczone i rozdwojone to koniecznie musicie sprawdzić sobie odżywkę Eveline SOS. U mnie naprawdę daje radę, więc zdecydowanie polecam.

20211105-124445-2.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...