Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Neestor

Moje paznokcie ? Czy można temu zaradzić ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z paznokciami u nóg. Zmagam się z tym problemem i nie wiem już co mam zrobić. Po prostu paznokcie są tak brzydkie że je zrywam obcęgami. Czy można zrobić coś by znowu były jasne i cienkie ? Po zerwaniu odrasta znowu strasznie gruby i brzydki paznokieć. Proszę o poradę. Dziękuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anna

Takie paznokcie to grzybica,trzeba to koniecznie leczyć. Jest taki bardzo skuteczny zakwaszający płyn Excilor, smarujesz nim paznokcie rano i wieczorem aż odrosną zdrowe, będzie to trwało około 3-4 miesięcy. Mnie pomogło, pozbyłam się grzybicy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całe szczęście ja nie mam takiego problemu, bo faktycznie taka dolegliwość jest uporczywa i czasem trudna do zwalczenia. Ja swoje paznokcie mogę traktować każdym rodzajem manicure, ponieważ są zdrowe i zadbane. Akurat chcę sobie pomalować i szukam dobrego topu hybrydowego. Najprawdopodobniej wybiorę jakiś z tej oferty lakieryhybrydowe.pl/pl/c/Topy-hybrydowe/363 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...