Skocz do zawartości
Forum

Jakie suple na przedłużenie stosunku?


Norni94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zanim rozpocznę napisze aby, że czytałem wiele tematów i opini różnych ludzi zanim postanowiłem napisać ten temat. 

Otóż problem wygląda tak, że bardzo szybko dochodzę (nawet w gumie) poniżej minuty... To bardzo krępujące i podnuzajace moja psyhike wiecie pewnie co mam na myśli.. W głowie bym jechał ostro a tu po minucie lub szybciej dochodzę  i koniec.. 

Kupiłem sztuczną pusie i próbuję masturbowac się jak najdłużej aby przyzwyczaić się i jakoś to przedłużyć ale to jest nie do opanowania... Kiedy jestem już blisko delikatny ruch i koniec.. Dochodzę. 

Czytałem iż ludzie próbują husteczek które trochę spowalniają erekcję, lub prezerwatywy ale mnie interesuje temat suplementow na pw takich jak 

Climax controle

-Stud Pills 

-Stud 100

Mieszkam w UK i właśnie czytałem że te ostatnie są jednymi z najlepszych na przedwczesny wtrysk i tylko w Anglii są dostępne. Proszę was o pomoc i doradę w tym nie latwym problemie. 

Nie mam zamiaru faszerwac się czymś o czym niemal że nie mam pojęcia. 

Pozdrawiam wszystkich! 

Odnośnik do komentarza

Hmm okey spróbuję może tych husteczek. Chociaż wolałbym coś czego moja partnerka nie zauważy jak np własnie tabletka np 30min przed seksem. 

Jeśli chodzi o tabletki to po np dwóch miejscach stosowania mogą one wyleczyć ten problem czy to jest raczej tak że zawsze biorę taka tabletkę przed a kiedy jej nie wezmę efekt będzie taki jak w tej chwili-dwa ruchy worek suchy? 

Odnośnik do komentarza
Gość spekto

Nie, są to chusteczki, które są nasączone subtanscją, ktora dziala na lekkie znieczulenie penisa.Nie znieczuli Ci członka na tyle,ze niczego nie będziesz podczas seksu czuł ale sprawi, ze członek nie bedzie na tyle pobudliwy aby wytrysnąć wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Gość spekto

Niestety ale jest to do zamówienia jedynie przez internet. Przynajmniej nie widziałem w sklepach. Ogólnie chusteczki takie tanie nie są, ale dobrze jakbys sobie wypróbował jak to na Ciebie w ogole działa i jak na Ciebie wplywa ten środek. No i nie pakuj się od razu w partnerkę, poczekaj te kilkanaście minut aż zacznie działać. Tak aby jej nie znieczulić. Potem ewentualnie mozesz sobie dokupić ewentualnie spray na erekcję, który wychodzi jednak taniej.

Odnośnik do komentarza

Ja zdecydowanie preferuje zdrową i zbilansowana dietę a jak coś szwankuje z libido to badania chociażby w kierunku niedoczynności tarczycy. Dobra antykoncepcja i ewentualnie jakieś żele wspomagające wilgotność i tyle, sama używam diafragmę dopochwową i żel, zakładam przed jakimkolwiek zbliżeniem i zawsze czuje się bezpiecznie no i współżycie na najwyższym możliwym nawilżeniu ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...