Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy i ostre bóle w klatce piersiowej u 13-latki


Gość y...l

Rekomendowane odpowiedzi

Od paru dni mam lekkie zawroty głowy. Nagłe ostre bóle w klatce piersiowej. Dzień temu przytrafiła mi się taka sytuacja: Siedziałam na kanapie i nagle poczułam jakby serce przestało mi bić, a w zasadzie jakby go nie było, albo jakby ktoś mnie dźgną w serce czy postrzelił.  Początkowo myślałam że zawroty porostu miną, potem zaczą zastanawiać ból w klatce. Pomyślałam- kiedyś wspomnę o tym lekarzowi... Ale teraz po tej akcji z sercem podchodzę do tematu poważnie.  To nie nerwica albo choroba na tle psychologicznym.  Z powodu Covid nie mogę iść do lekarza, więc zastanawiam się co robić.  Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Gość Anka060606

Witam. Mam bardzo podobne objawy. Moje średnie ciśnienie w spoczynku to 140/80 puls około 85-90. Kilka dni temu miałam chyba najmocniejszy atak siedziałam sobie spokojnie nagle miałam takie uczucie jakby serce mi stanęło a potem ruszyło bardzo szybko. Zaraz po tym zmierzyłam sobie ciśnienie wyszło 155/85 puls 140 w całkowitym spoczynku. 

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina Mazur

Zawroty głowy mogą być też wskazaniem do wykonania rezonansu magnetycznego. Borykałam się z tym samym problemem. Jakiś czas temu robiono mi badanie w klinice Medical Magnus w Łodzi, który wykazał mi problemy z błędnikiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...