Skocz do zawartości
Forum

Botoks na nadpotliwość w Krakowie


Gość formale

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny szukam obecnie gabinetu do którego mogę zapisać sie na leczenie nadpotliwości za pomocą botoksu. Niestety ale stosowałam do tej pory bardzo wiele kosmetyków i innych zabiegów i nic mi nie pomagało. 

Czy któraś z Was była na zabiegu i napisze czy warto jest się wybrać? 

Odnośnik do komentarza

No pewnie, już od dłuższego czasu takie zabiegi się robi. Jeśli kosmetyki nie pomagaja to jest to bardzo dobra metoda i moim zdaniem jeśli mozesz sobie pozwlić na to finansowo to warto. Na zachodzie furrorę robi to już dawno i wiele osób takie zabiegi wykonuje . Botox po prostu blokuje gruczoły potowe na jakiś czas. W Krakowie polecam zapisanie sie na zabieg do tej kliniki:

https://instytut.bielenda.pl/

Odnośnik do komentarza
Gość merong

Ja byłam na botoksie na nadpotliwość w  WellDerm we Wrocławiu i bardzo serdeczni ich polecam. Zabieg wykonują specjaliści, wszystko jest wykonywane z zachowaniem higieny i bezpieczeństwa a efekt powala. Serio, moje ręce niesamowicie się pociły, wiec w pracy z klientem to była masakra, a teraz już nie mam tego problemu. 

Odnośnik do komentarza
Gość DonnaAniela

Warto przejechać się do Wrocławia do Esderm (a przy okazji pozwiedzać to piękne miasto, ja skorzystałam z okazji). Oferują właśnie botoxy na nadpotliwość, które są super skuteczne. Zajmują się tym fachowcy, a nie żółtodzioby. Miejsce na prawdę na najwyższym poziomie medycznym!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...