Skocz do zawartości
Forum

Jakie specyfiki na lepsza jędrność piersi


Gość Maristela

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wierze to to,że jakieś tabletki czy kremy mogą powiekszyć biust ale czy są może jakieś specyfiki, które mogą co nieco ujędrnić? Schudłam w ostatnim czasie.Z biustu rówież i odbiło się na jego jędrności
tylko nie piszcie o eveline bo sprawdziłam skład i nie widzę tam niczego co mogłoby tak działać ?

Odnośnik do komentarza

Perfect bust. Brałam i tabletki i stosowałam krem na powiększenie biustu. Jasne, że na początku miałam wątpliwości czy kupić sobie czy nie ale postanowiłam spróbować. I okazało sie, ze te wszystkie pozytywne opinie w sieci nie sa wyssane z palca. Pomogło w ujędrnieniu i po 3 miesiącach widziałam lekkie powiekszenie (o mniej wiecej rozmiar).

Odnośnik do komentarza

Z tego co wiem to do zamówienia jedynie w sieci. Przynajmniej ja go nie widziałam w sklepach stacjonarnych. Jeśli chodzi o krem na biust perfect bust, to w składzie ma na przykład macelignan
drobinki pereł
olej z orzechów macadamia
wyciąg z nagietka lekarskiego
wyciąg z morszczynu
wyciąg z cytryny

Odnośnik do komentarza

No moje były bardzo opadające i żadne kosmetyki i specyfiki nie pomagały, więc po prostu zdecydowałam się na operację u dr Łątkowskiego, którego stanowczo polecam. Piersi mam lekko zredukowane, uniesione, jędrne i kształtne. Wyglądają pięknie, zawsze o takich marzyłam. Chirurg spisał się na szóstkę z plusem. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o moje doświadczenia to ogólnie byłam zadowolona ze stosowania serum od Bust Up (http://bust-up.pl/) Faktycznie było widać różnice jeśli chodzi o poprawę wyglądu biustu, natomiast obecnie zastanawiam się nad tym, by spróbować także tego suplementu w formie tabletek, może uda się delikatnie poprawić także wygląd i wielkość biustu. Produkt polecany przez lekarzy ze względu na dużą dawkę fitoestrogenów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...