Skocz do zawartości
Forum

Mój chłopak przytula kuzynkę...dziwnie się z tym czuję...


Gość linia

Rekomendowane odpowiedzi

cześć dziewczynki ... i chłopcy bo widziałam że tu bywacie ... mam taki problem . Mianowicie - jestem z chłopakiem 9 miesięcy ....

To moj pierwszy związek , jego już trzeci . Wszystko było super do momentu aż spotkałam się z jego rodziną na pogrzebie jakiegoś wujka . Rzuciła mi się w oczy dziewczyna , jego kuzynka. Identyczna jak ja.Podobne rysy twarzy, fryzura, makijaż - te ostatnie 2 zostały zmienione bo chłopak powiedział mi ze tak lubi i ja to nosiłam przez te ostatnie 9 miesięcy . Potem poszlismy do domu , a z nami jego kuzynka i jej rodzice , to bardzo bliska rodzina i tak się trzymają od dawna . I ja zostałam w kuchni, potem wyszłam na papierosa . Wracam, zaszlam do jednego z pokoi z ciekawości a tam mój chłopak z ta kuzynką... obsciskują się , on na nią patrzy maślanym wzrokiem.... w ogóle sie nie speszyli moją obecnością. Wyszłam,wróciłam do nich, jej ojciec poszedł widząc mnie w depresji .. był załamany

Rozmawiałam z chłopakiem ... on nie widzi problemu ! Uważa że ma prawo przytulać kuzynkę i nawet wcześniej to robili . Może już przesadzam , ale co sądzicie ? czy ich moze łączyc cos wiecej ?

Odnośnik do komentarza

Temat wraca jak bumerang, Te same fakty; zażyłość między chłopakiem, a kuzynką, presja na dziewczynę, żeby upodobniła się do owej kuzynki itd. Wymyśl coś innego.

Przy okazji; każdy z nas ma rodzinę, znajomych, a ja nigdy nie spotkałam się z sytuacją, ani nie słyszałam o takiej, gdzie osoby z blisko spokrewnione miałaby między sobą jakieś podejrzane relacje. Zapewne  zdarzają się jakieś kazirodcze układy (pominę molestowanie dzieci), ale to jednak wyjątkowe sytuacje.

6 godzin temu, Gość linia napisał:

Wyszłam,wróciłam do nich, jej ojciec poszedł widząc mnie w depresji .. był załamany

He, he, szybko wpadasz w depresję, a ten ojciec był załamany Twoją "depresją", czy czułościami swojej córki z kuzynem?

Edytowane przez Yonka1717
Odnośnik do komentarza

a juz myslalam, ze dostane fajna odpowiedz . Nie wiem o czym piszesz, ale ja nie udzielam sie na tym forum prawie wcale i nigdy nie zakladalam podobnego tematu . coz sa rozne sytuacje , jesli masz podobna to mozesz mi podeslac moze cos dla siebie, tam znajde...

Odnośnik do komentarza
21 godzin temu, Yonka1717 napisał:

Temat wraca jak bumerang,

Dokładnie, aż się nie chce wypowiadać ? 

21 godzin temu, Gość linia napisał:

jesli masz podobna to mozesz mi podeslac moze cos dla siebie, tam znajde...

Jeśli czytujesz forum to musiałaś na nie natrafić, bo ostatnio są jakąś plagą ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

Hehe. Powiem wam pewien sekret, i to serio bez ściemy. Kiedyś dawno temu (chyba 13 lat miałem jakoś) to z kuzynką się... całowałem ☺️  Spaliśmy na wakacjach obok siebie, i w nocy jakoś tak wyszło, że stykneliśmy się ustami, no i poszło. Nie jakoś namiętnie ale jednak. Pamiętam, że na drugi dzień było jak można się domyślać mega niezręcznie i się unikaliśmy na siłę ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...