Skocz do zawartości
Forum

Koronawirus w Łodzi, gdzie robić zakupy


Gość Veggie

Rekomendowane odpowiedzi

już pierwsze zmniejszenie obostrzeń za nami, kwestią czasu jest kiedy ponownie otwarte zostaną galerie handlowe. Gdzie wy będziecie robić zakupy? Jakie galerie są najbardziej bezpieczne tj: będzie w miarę mało ludzi (wiem, że to ciężko przewidzieć) i szerokie korytarze? Interesuje mnie tylko Łódź, prosze nie podawać propozycji w warszawie czy wrocławiu z czym spotkałem się na innym forum.

Odnośnik do komentarza

Mając pecha Covid złapiesz w każdym ze sklepów. Tu bardziej chodzi o racjonalne zachowanie. Nie dotykaj oczu, ust i nosa, nie śliń palca przy otwieraniu torebek foliowych, załóż maseczkę, nie podchodź do innych zbyt blisko. W domu myj owoce i warzywa, poczekaj aż kartony się zdekontaminują ok 3 dni. jeżeli nie musisz ich używać niech stoją. Chodzi o opakowania ryżu, itp. Dobrze masz to opisane na https://zagojeni.pl/czy-wiesz-ze/koronawirus-covid-19-zalecenia-chirurgow/ . Jest tam kilka słów o odkażaniu powierzchni i rąk za pomocą octenispet -u. W tym wszystkim chodzi o racjonalność i rygor zachowania. Oczywiście nie należy pchać się w tłum ale koronawirus jest najmniej groźny kiedy dbamy o siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość Oskar Bogdan

jestem z Pabianic, podbijam post Patrycji133, szerokie korytarze w Tkalni sprawiają, że jest naprawdę dużo miejsca, a teraz na zamknięciu to słyszałem, że czyszczą, ozonują. Chociaż w zasadzie to nie powinienem tego pisać, bo w moim interesie jest żeby było jak najmniej ludzi ;)

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.03.2021 o 22:20, Gość Natla napisał:

Robię zakupy w Carrefourze, jest tam wszystko czego potrzebuję i spożywcza część i chemia, czasem nawet kupię coś do domu np. garnek czy szklanki, nie mam potrzeby chodzić po innych sklepach. 

Lubię tam kupować, można dorwać fajne promocje, zainstalowałam aplikację i tam też często są zniżki. 

Odnośnik do komentarza

Przez pandemię ceny w sklepach ostro poszły w górę. Dlatego warto wiedzieć, że Carrefour ma świetne oferty i promocje. Wiele cen jest dużo niższych, rabaty sięgają aż kilkudziesięciu procent. Warto się zainteresować.

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Gość basia1 napisał:

Przez pandemię ceny w sklepach ostro poszły w górę. Dlatego warto wiedzieć, że Carrefour ma świetne oferty i promocje. Wiele cen jest dużo niższych, rabaty sięgają aż kilkudziesięciu procent. Warto się zainteresować.

Ja się często tam zaopatruję, bo zawsze wszystko mogę dostać, a promocje są naprawdę fajne, trzeba tylko czytać gazetki. Produkty zawsze świeże, bogata oferta również tych ze zdrową żywnością,  a z tym bywa gdzie indziej różnie.

Odnośnik do komentarza

Ciepło witam wszystkich! Od paru lat kupowałam bieliznę w moim ulubionym sklepie w galerii. Niestety z przyczyny pandemii został zamknięty i teraz szukam alternatywy online - gdzie wy nabywacie bieliznę? Nie chcę nabywać byle czego, zależy mi na przetestowanych modelach oraz punktach sprzedaży, nawet premium. Takie jak np. https://ekskluzywna.pl/bielizna-damska ale szukam tez innych.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...