Skocz do zawartości
Forum

Świąd skóry


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zwracam się do was z problemem świądu skóry, czytałem w internecie wiele artykułów dotyczących tego tematu ale żaden nie wyjaśnia problemu z którym ja się borykam. Sprawa wygląda tak że gdy moje ciało zagrzeje się od wewnątrz, czyli gdy np wypije gorącą herbatę, albo rozgrzeję się na WF, to skóra zaczyna potwornie swędzieć na ramionach, wokół twarzy, oraz przede wszystkim na plecach. Towarzyszą temu zaczerwienienia, oraz na klatce piersiowej pojawia się coś w formie gęsiej skórki ale nie jestem pewien co to. W lecie, gdy jest gorąco to odziwo nie mam tego problemu. W zimie gdy wracam do domu w którym jest ciepło, swędzenie również mi towarzyszy. Dotąd pomagało mi wyjście na zewnątrz, gdzie było chłodniej, wtedy ja się ochładzałem i swędzenie znikało. Stąd moje pytanie. Co to może być i jak ewentualnie mógłbym się tego problemu pozbyć. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Przyznam szczerze, że to bardzo nietypowe zjawisko. Osobiście nigdy nie słyszałam żeby rozgrzanie ciała od wewnątrz powodowało takie objawy. Jeśli chodzi o świąd to przez jakiś czas borykałam się z tym problemem ale pomogli mi w centrum medycznym medi-medic, dobrzy specjaliści. Może w tym przypadku też byliby w stanie pomóc. Życzę zdrowia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...