Skocz do zawartości
Forum

Do jakiego lekarza powinienem się udać po receptę?


Gość m...e

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi polecić psychiatrę w Warszawie, który przedłuży mi receptę na leki. Zależy mi na cenie, jeśli to możliwe prosiłbym o specjalistę w cenie do 100 zł za wizytę. Obecny mój lekarz niestety zdrożał. Za poprzednią wizytę w styczniu br. płaciłem 160zł, teraz już wizyta kosztuje 200 zł. Przepraszam, że tu to piszę ale oni chyba powariowali z tymi cenami. Zarabiam 2000 zł netto i po oplaceniu czynszu, zakupu jedzenia, rachunków i ubezpieczenia niewiele mi zostaje na życie. A więc jak oddam jeszcze 10% lekarzowi mojej pensji to znajdę się na skraju ubóstwa. Dodam tylko, że lekarze zdiagnozowali u mnie depresje i potrzebuje leków by jakoś funkcjonować w tym świecie. Z góry dziękuję za wszelką pomoc w tym zakresie. Dodam tylko, że na wizytę z NFZ muszę czekać min. 3-4 m-ce a już zostało mi leków na kilka dni.

Odnośnik do komentarza

A lekarz rodzinny nie może wystawić? Prześlij opakowanie na dowód, że to brałeś. Chyba, że masz IKP i możesz przesłać zrzut ekranu e-recepty. Wtenczas rodzinny wystawia receptę, choć prawdo podobnie wypisze na 100%, a nie ze zniżką. Ja w ten sposób załatwiam leki od specjalistów, którzy niestety w tej chwili nie przyjmują.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...