Skocz do zawartości
Forum

Czy można jakoś wyleczyć tę dysfunkcję?


Gość p...a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 16 lat. Mam problem ze swoją seksualnością, otóż od wczesnego dzieciństwa podniecaly mnie tylko i wyłącznie wszystkie rzeccxy związane z damski stopami, w szkole nie mogłem odrywać wzroku od damskich stop ponieważ mnie bardzo podniecaly. W przeciwieństwie do moich rówieśników których podniecalo całe cialo kobiety. Problem zaczęłem zauważać rok temu gdy pierwszy raz calowalem się z dziewczyną i jakoś dużego wrażenia to na mnie nie zrobiło, dodam że nie miałem nawet wzwodu. Seks wogole mnie nie podnieca Nie jestem w stanie powiedzieć skąd się to dokładnie wzięło. I pytanie zasadnicze, czy istnieje jakiś sposób leczenia tej dysfunkcji lub chociaż ograniczenie jej wpływu na dalszą przyszłość Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pewnie jest, ale musisz poczekać do pełnoletności. To co nazywasz dysfunkcją to fetysz. Nie jest traktowane jako choroba, raczej jako perwersja, a pomóc może seksuolog (podobno tez psycholog, ale myślę, że musiałby mieć w tej kwestii doświadczenie) . Pomoc polega na analizie: czym ta perwersja może być spowodowana, znalezieniu powodów. W sumie nie ma podstaw jej "leczyć" jeśli nie stanowi zagrożenia, ale jeśli byłaby tak silna, że nie powodowałaby podniecenia w żaden inny sposób, to może jest pewnego rodzaju zagrożenie dla Twojej seksualności. Póki co musisz odczekać aż osiągniesz pełnoletność, bo sądzę, ze z rodzicami o tym nie porozmawiasz ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...