Skocz do zawartości
Forum

Związek


Gość Justyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałam zrozumieć to wszystko po 3 latach zgodnego związku chłopak mnie rzucił bo nie podobałam się jego babci. Jego babcią chciała dla niego innej dziewczyny. Jak po takim czasie można z takiego powodu zerwać?Czy jemu wogole zależało na mnie ? Teraz jak patrzę z boku był strasznym mamisynkiem jego mama wszystko mu załatwiła. 

Odnośnik do komentarza

W takim razie podziękuj jego babci, że Ci otworzyła oczy. Wiesz ile tu na forum było/jest tematów o takich maminsynkach? Kobiety się wpakowały w ślub, dziecko/dzieci i potem żal, pretensje, kłótnie, awantury... Szkoda, że dopiero po 3 latach to się wydało, ale całe szczęście, że teraz a nie później. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

Powiem szczerze, że to jest tak niedorzeczne, że aż mi się nie chce wierzyć w tą historie. Jeśli jednak to prawda to dobrze się stało, że zostawił Cię teraz niż miałby posłuchać babci po powiedzmy 7 latach małżeństwa i z trójką dzieci.

Odnośnik do komentarza
Gość Maminsynek

Ja też tego nie rozumiem, a sam jestem maminsynkiem i wszystko jest załatwiane za mnie. Natomiast gdyby mamie czy babci nie spodobałaby się moja dziewczyna i kazały zerwać relację to powiedziałbym żeby puknęli się w czoło. Gość chyba szukał wymówki...

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gość Maminsynek napisał:

Ja też tego nie rozumiem, a sam jestem maminsynkiem

W takim razie nie jesteś maminsynkiem ?  jesteś po prostu wygodnicki. Prawdziwy maminsynek czyli typ uzależniony od matki-babci nie ma własnego zdania. Jest marionetką w ich rękach.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 19.04.2020 o 10:46, Gość Justyna napisał:

Teraz jak patrzę z boku był strasznym mamisynkiem jego mama wszystko mu załatwiła. 

W tej sytuacji, szkoda, że zmarnowałaś dla niego aż trzy lata. Podobnie uważam; podziękuj losowi i troskliwej babci, że zostałaś od niego uwolniona, tym lepiej dla Ciebie. 

Tak sobie myślę, że jeżeli byliście zgodnym związkiem, a on zostawił Cię nagle, bo go podpuściła babcia, podsuwając mu inną dziewczynę, to mało prawdopodobne, żeby on tak nagle zmienił nastawienie i poczuł się szczęśliwy. Może kandydatka wybrana przez rodzinę kręci go, bo jest jakąś nowością, ale obawiam się, że on może sobie o Tobie przypomnieć, gdy zatęskni. Gdyby tak się stało, pogoń go bez żadnych skrupułów. Nie ulegaj słabości, bo tylko sobie krzywdę zrobisz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...