Skocz do zawartości
Forum

Skutery elektryczne - hit czy kit?


Gość andrzej94

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oskar Bogdan

Na rynek wychodzą coraz to nowsze modele, skutery elektryczne potrafią coraz więcej. Dla przykładu nowy skuter Horwin ek3 posiada maksymalną prędkość 95km/h, napęd 6200W, maksymalny zasieg 100km. Jeszcze pare lat temu takie parametry były nieosiągalne. Obecnie konkurują one już z mocą spalinowych skuterów. Przyszłość należy do elektryków. Minusem jest jedynie cena, za najnowsze modele przyjdzie zapłacić ok 20 000 zł.

Odnośnik do komentarza

Jestem kobietą i jeżdżę elektryczną vespą jak dla mnie ten sprzęt to duże udogodnienie, lepiej się ją prowadzi niż samochód, nie potrzebuje dużo miejsca by ją zaparkować i mogę omijać korki jak takie są w mieście. Nie wspominam o tym, że nie trzeba do niej kupować paliwa 

Odnośnik do komentarza

Jak mam być szczera jednak zdecydowanie wolę motocykl ? zdecydowanie bardziej do mnie przemawia, szybka i dynamiczna jazda, ryk silnika. Dlatego ja wolę motory. należy jeszcze pamiętać o odpowiednim pojeździe, dbaniu o niego a także o własne bezpieczeństwo, o ubiór, Ciekawe są też jeansy z pandomoto, o których mowa tutaj https://www.youtube.com/watch?v=EtR9WhJr0To

Odnośnik do komentarza

Więcej nigdy już nie kupię skutera  o napędzie spalinowym, najgorszy jest ten dźwięk, oprócz tego często się psuje. Używałem kilka lat spalinowy od roku jeżdżę elektrykiem, nie ma w ogóle porównania.  Żadnego problemu, cichutki,   jeżdżę bus pasem, parkuję za darmo, ładuje się w domu.  Wybrałem model Egreen III, póki co super.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...